Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Big Brother”: Czy między Magdą a Olehem jest miłość? Magda Wójcik skomentowała swój związek

01.07.2019 15:37

Magda Wójcik po tym, jak zwyciężyła „Big Brother”, pytana jest o swój związek z uczestnikiem show — Olehem Riaszeńczewem. Ostatnio Magda zdradziła w wywiadzie, czy relacja między nimi jest poważna. Jeszcze przed programem serce Magdy było zamknięte. Czy poznanie Oleha zmieniło jej nastawienie do relacji damsko-męskich?

Magda Wójcik fot. Adam Jankowski/ East News

Magda Wójcik opowiedziała o związku z Olehem. Czy między nimi jest miłość?

Magda Wójcik po tym, jak zwyciężyła „Big Brothera”, pytana jest w wywiadach o swój związek z uczestnikiem Olehem. Choć w programie między nimi iskrzyło i nie zawsze się ze sobą zgadzali, obydwoje mówili, że po programie chcą rozwijać swoją znajomość. Jak wygląda ich relacja po zakończeniu programu?

Owszem, pojawiły się między nami emocje. Ale czy to jest miłość? Zobaczymy! Musimy to sprawdzić. Na razie mogę tyle powiedzieć, że widzieliśmy się wczoraj, dziś i mamy zamiar spotkać się jutro” – powiedziała Magda Wójcik w rozmowie z magazynem Party.pl.

„Big Brother”. Magda Wójcik gotowa na miłość?

Magda przed programem była singielką. Przez trzy lata była zamknięta na nowe znajomości i nie chodziła na randki. Nie mogła pozbierać się po trudnym, sześcioletnim związku.

„Moje serce było zamknięte, bo cierpiałam po tym, jak rozpadł się mój sześcioletni związek. I nie potrafiłam się po tym pozbierać. To była pierwsza, wielka, młodzieńcza miłość. Trudna, bo cały czas mieliśmy jakieś dramy” – mówiła zwyciężczyni „Big Brothera”. To właśnie przez tamten związek Magda nie lubi się kłócić i jak tylko może, unika konfliktów. W programie to Oleh był bardziej zadziorny i prowokował napięcia.

Zagłosuj

Lubisz oglądać programy rozrywkowe?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń