Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother: Dawid Łojewski zrezygnował z programu. Wyszedł z domu Wielkiego Brata

25.10.2019 10:01

Dawid Łojewski zrezygnował z udziału w „Big Brotherze”. Uczestnik podczas czwartkowego wydania „Big Brother nocą” postanowił opuścić  program. Dlaczego?

Dawid Łojewski fot. Instagram.com/ Big Brother

Big Brother: Dawid opuścił dom Wielkiego Brata

Dawid Łojewski zrezygnował z dalszego udziału w „Big Brotherze”. Uczestnik dobrowolnie opuścił program w wieczornym wydaniu programu, a powodem jego decyzji były wcześniejsze wydarzenia w programie. Od poniedziałku w domu wielkiego Brata trwa tydzień na Dzikim Zachodzie. W trakcie zabawy doszło do szarpaniny między uczestnikami. Wielki Brat, nie chcąc tolerować takiego zachowania, kazał opuścić dom trzem mieszkańcom: Kamilowi, Dawidowi i Wasylowi. Uczestnicy nie zostali jednak wyrzuceni z programu, tylko trafili do sekretnego pokoju, a ich zachowanie mieli ocenić widzowie.

Big Brother: Dlaczego Dawid Łojewski zrezygnował z programu?

W ankiecie, w której fani programu mieli zdecydować, kto ich zdaniem powinien opuścić „Big Brothera”, padło na Dawida, w związku z czym uczestnik otrzymał karną nominację. Kamil i Vasyl mogli wrócić do grupy, natomiast Dawid został sam w sekretnym pokoju. Uczestnik nie wytrzymał tam długo i zdecydował się dobrowolnie opuścić program. W wieczornym wydaniu programu stwierdził, że nie chce, aby to widzowie zadecydowali o jego losie, dlatego postanowił podjąć taką, a nie inną decyzją. Dawid jak zwykle był krytyczny w stosunku do Kamila. Widać, że panowie nie pałają do siebie sympatią. W programie wiele razy między nimi dochodziło do sprzeczek. W programie na żywo Dawid postanowił też przeprosić, że za bardzo się wczuł w zadanie. Przepraszam wszystkich, że za bardzo wczułem się w rolę – mówił Dawid.

Zagłosuj

Oglądasz "Big Brothera"?

RadioZEt.pl/SW

Oceń