Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother 2019: Gwiazdy programu o Magdzie Wójcik. „Jest oderwana od rzeczywistości” [WIDEO]

18.06.2019 12:56

Magda Wójcik, zwyciężczyni finału „Big Brothera”, była bez wątpienia jedną z najbardziej barwnych mieszkanek domu Wielkiego Brata. RadioZET.pl zapytało o opinię o Madzi i jej zwycięstwie gwiazdy programu. Igor nie ukrywał, że uważa 30-latkę za osobę bardzo specyficzną.

W finale „Big Brothera” triumfowała Magda Wójcik. 30-latka na co dzień mieszkająca w Londynie podbiła serca widzów i w ostatnim odcinku pokonała Radka Palacza, Igora Jakubowskiego i Bartka Boruca. W programie zyskała popularność dzięki krzykliwym strojom, otwartości i tolerancji. Głośno było również o jej romansie z uczestnikiem Olehem Riaszeńczewem, który ma swój ciąg dalszy po zakończeniu show. Oczywiście nie zabrakło głosów krytyki, część widzów nie była zadowolona z wyników i niepochlebnie wyrażała się o Magdzie.

Big Brother 2019: Gwiazdy „Big Brothera” o wygranej Magdy Wójcik

Jan Kwietniewski z RadioZET.pl postanowił zapytać osoby związane z programem o to, co sądzą o wyniku finału i samej postaci Magdy Wójcik. Zobaczcie, co na temat zwyciężczyni „Big Brothera” do powiedzenia mieli: finalista show Igor Jakubowski, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme i dyrektor programowy TVN Edward Miszczak.

RadioZET.pl/MF

Oceń