Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Big Brother: Magda Wójcik radzi, jak wygrać program. „Nawet jeśli myślisz, że to coś głupiego, powiedz to”

09.09.2019 14:51

Już za kilka dni ponownie będziemy mogli podglądać mieszkańców domu Wielkiego Brata. Kolejny sezon „Big Brothera” zapowiada wiele emocji. Zwyciężczyni pierwszej po powrocie na ekrany edycji, Magda Wójcik, w rozmowie z RadioZET.pl przekazała uczestnikom garść porad. Co zrobić, aby zostać zwycięzcą „Big Brothera”?

Big Brother” powrócił na antenę po 11 latach przerwy i ponownie zyskał dużą popularność. Choć wiele osób było sceptycznych w stosunku do odświeżonej formuły programu, a kontrowersje dotyczące doboru uczestników i wydarzeń mających miejsce w domu Wielkiego Brata pojawiały się regularnie, producenci mogą mówić o sukcesie.

Już w najbliższy piątek, 13 września obejrzymy pierwszy odcinek nowego sezonu „Big Brothera”, w którym ponownie uczestnicy będą rywalizować o sympatię widzów. W rozmowie z RadioZET.pl kilku rad nowym mieszkańcom udzieliła zwyciężczyni poprzedniej edycji, Magda Wójcik.

Big Brother: Magda Wójcik radzi nowym uczestnikom programu

Podczas imprezy zorganizowanej w domu Wielkiego Brata przed kolejnym sezonem programu reporter RadioZET.pl miał okazję porozmawiać z Magdą Wójcik, zwyciężczynią pierwszej edycji „Big Brothera” emitowanej po przerwie. Popularna Madzia podbiła serca fanów dużym dystansem do siebie, otwartością i uśmiechem. Zapytana o przepis na sukces w domu Wielkiego Brata odpowiedziała prosto. Według niej kluczem do wygranej jest bycie szczerym i bezpośrednim. Zwyciężczyni „Big Brothera” podkreśliła, że warto wyrażać swoje poglądy, nawet jeśli wydają nam się „głupie”.

Zobacz, jakie rady Magda Wójcik ma dla uczestników nowego sezonu "Big Brothera"?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Big Brothera"?

RadioZET.pl/MF

Oceń