Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Bohaterowie „Hotelu Transylwania” powracają!

18.09.2018 09:47
xxx zet

Stęskniliście się za Drakiem, uroczą Mavis i ich upiorną rodzinką? W takim razie mamy dla Was dobrą wiadomość! Ich nowe przygody będziecie mogli obejrzeć w kinach już 12 października, a przy okazji – zrobić coś dobrego dla innych.

Filmy z serii „Hotel Transylwania” od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów. Nic więc dziwnego, że bohaterowie upiornie zabawnej komedii powracają!

Paka Draka na wakacjach

Tym razem Paka Draka wybierze się na ekskluzywne wakacje. Będą podróżować luksusowym potwornym statkiem. W końcu od codziennej pracy w Hotelu Transylwania trzeba kiedyś odpocząć. Czas na spokojne żeglowanie i korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw statku – od upiornych zawodów w siatkówkę przez egzotyczne wycieczki aż po relaksujące opalanie pod światłem Księżyca. Ale wakacje ze snów szybko staną się wakacjami z koszmarów, kiedy Mavis odkryje, że jej ojciec – Drac zakochał się w tajemniczej pani kapitan statku. A to nie koniec dramatycznych zwrotów akcji – Ericka ukrywa niebezpieczny sekret, który zagraża gatunkowi potworów… W „Hotel Transylwania 3” na pewno warto zwrócić na jeszcze jedną postać, a mianowicie na… rybę, której głosu użyczy sam Szymon Majewski. A co powie ryba? Tego dowiecie się już 12 października w kinach, tymczasem mamy dla Was prawdziwą gratkę – klip promujący, w którym Szymon Majewski uchyla rąbka tajemnicy i zdradza co nieco na temat „Hotelu Transylwania 3”.

HT3 statek B1

Wysysamy - Pomagamy

Bohaterowie „Hotelu Transylwania 3”, a także Joanna Jędrzejczyk mistrzyni świata i polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki, zachęcają także do tego, by pomóc innym. Premierze filmu towarzyszy akcja „Wysysamy – pomagamy”, w ramach której można oddać krew. Przyjdź 26 września w godzinach 11–16 na parking przy Pałacu Kultury i Nauki od strony metra Centrum, oddaj krew, spotkaj bohaterów „Hotelu Transylwania 3” i zrób sobie z nimi zdjęcie i odbierz filmowy prezent. Zapraszamy całe rodziny, również z dziećmi.

Plakat wysysamy pomagamy3 (1)
Oceń
Tagi