Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czarnoskóra kobieta nowym agentem 007. Lashana Lynch zastąpi Daniela Craiga?

15.07.2019 13:11

Wielbicieli przygód Jamesa Bonda czeka niemałe zaskoczenie. W najnowszym filmie w rolę agenta 007 wcieli się czarnoskóra aktorka Lashana Lynch. Co w takim razie stało się z bohaterem, w którego wciela się Daniel Craig?

Czarnoskóra kobieta nowym agentem 007. Lashana Lynch zastąpi Daniela Craiga? fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

James Bond to postać dla światowego kina ikoniczna. Seria przygód fikcyjnego brytyjskiego superszpiega dla wielu widzów jest wręcz kultowa, a każdy kolejny film o Bondzie odnosi kasowy sukces. Od 1962 roku, kiedy na ekranach pojawił się „Doktor No”, mogliśmy oglądać 24 przygody agenta 007. Fani niecierpliwie czekają na „Bonda 25”, w którym po raz ostatni mamy zobaczyć Daniela Craiga. Fani aktora mogą jednak przeżyć niemałe zaskoczenie. Okazuje się, że tym razem kultowy agent 007 będzie czarnoskórą kobietą.

Bond 25: Lashana Lynch jako agent 007

Obsada nowego Bonda może się podobać. Obok Daniela Craiga na ekranie zobaczymy między innymi laureata Oscara Ramiego Malaka oraz Lashanę Lynch. I to właśnie Lashana, znana widzom między innymi z „Kapitan Marvel”, prawdopodobnie najmocniej zaskoczy widzów. Według „Mail on Sunday” czarnoskóra aktorka wcieli się bowiem w rolę... agenta 007. Czy oznacza to, że Daniel Craig otrzymał rolę drugoplanową?

Wielbicieli Craiga uspokajamy, aktor odegra w produkcji kluczową rolę. Okazuje się, że James Bond przeszedł na emeryturę, a postać grana przez Lynch została nowym agentem 007. Bond, który będzie chciał uwieść kobietę, będzie musiał wrócić do zawodu, by zmierzyć się z globalnym kryzysem. Pamiętajmy jednak, że „Bond 25” to ostatni film, w którym mamy oglądać Craiga. Czy oznacza to, że w kolejnej części czarnoskóra aktorka przejmie palmę pierwszeństwa i stanie się główną bohaterką? Dla wielu fanów klasycznych przygód 007 byłby to z pewnością szok. My żałujemy, że do obsady ostatecznie nie dołączył Tomasz Kot.

Zagłosuj

Co sądzisz o kobiecie w roli agenta 007?

RadioZET.pl/MF

Oceń