Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Botoks" - serial na podstawie filmu Vegi. Kiedy i gdzie go oglądać?

03.01.2018 11:54

Od premiery "Botoksu" Patryka Vegi minęło już kilka miesięcy. Film cieszył się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnął do kin dużą widownię. Teraz okazuje się, że na podstawie filmu powstał serial. Kiedy i gdzie premiera?

Botoks seeial kiedy i gdzie fot. plakat

"Nie było dotąd żadnego współczesnego filmu ani serialu, który w sposób rzetelny opowiadałby o polskiej służbie zdrowia" - mówił o swoim filmie Patryk Vega. Film, który wszedł do kin pod koniec września 2017 roku, przyciągnął dużą widownię i wywołał sporo kontrowersji. Okazuje się, że na podstawie tej produkcji powstał serial, który już niebawem będzie można obejrzeć.

Serial "Botoks" swoją fabułą będzie nawiązywał do wątków filmowych i rozszerzał je. Pojawią się również całkiem nowe. W odcinkowym "Botoksie" zobaczymy oczywiście m.in. bohaterki grane przez Olgę Bołądź, Agnieszkę Dygant, Katarzynę Warnke i Marietę Żukowską, a także męskie grono: Sebastiana Fabijańskiego, Tomasza Oświecińskiego czy Piotra Stramowskiego.

Serial "Botoks": kiedy i gdzie premiera?

Kolejne odcinki serialu dostępne będą na platformie Showmax. Premiera już 31 stycznia 2018. Nowe epizody pojawiać się będą co tydzień.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi