Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Brodka u Wojewódzkiego: kim jest Zenon Martyniuk? Naprawdę nie wie?

24.05.2017 13:22

Brodka była gościem u Kuby Wojewódzkiego. Razem z Organkiem i Piotrem Roguckim opowiadała m.in. o projekcie "Męskie Granie". Kiedy padło pytanie o to, dlaczego Zenon Martyniuk nie wziął udziału w tegorocznym przedsięwzięciu, Monika spytała: "kim jest Zenon Martyniuk?".

Monika Brodka nie wie, kim jest Zenon Martyniuk fot. ons.pl

Prawdę powiedziawszy, trudno jest dziś nie wiedzieć, kim jest Zenon Martyniuk. Można nie przepadać za jego twórczością, ale nie można zaprzeczyć, że jest to artysta w niektórych kręgach szczególnie popularny, pojawiający się w mediach choćby ze względu na stawki, które inkasuje za swoje występy. Podobno należy do najbogatszych gwiazd disco polo.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy kojarzą to imię i nazwisko. Monika Brodka, która razem z Tomaszem Organkiem i Piotrem Roguckim gościła w finałowym odcinku wiosennego sezonu show Kuby wojewódzkiego, zaskoczyła wszystkich pytaniem o to, kim jest Zenon Martyniuk.

Kiedy Piotr Rogucki przeczytał pytanie, dlaczego Martyniuk nie wziął udziału w "Męskim Graniu 2017", a Organek zaczął na to pytanie odpowiadać, Monika - całkiem niedyskretnie - spytała Tomka, o kim mówią. Na to pytanie od razu zareagował prowadzący, który pokazał artystce, że jej niewiedza jest absurdalna.

Męskie Granie 2017: singiel "Nieboskłon"

"Ty naprawdę nie wiesz, kto to jest Zenon Martyniuk? A wiesz, kto to był Kopernik? A wiesz, kto to był Mickiewicz? To jest szósty wieszcz, Zenon Martyniuk. Szósty, siódmy i ósmy wieszcz" - powiedział Kuba Wojewódzki. Monika przyznała, że jest jej głupio, że tego nie wie.

Uważacie, że tylko udawała? Czy może rzeczywiście osoby kompletnie niezwiązane z nurtem muzycznym, który reprezentuje Zenon Martyniuk, nie wiedzą, kto to jest?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi