Chłopaki do wzięcia: będzie odcinek specjalny poświęcony zmarłemu Napoleonowi

17.01.2018 12:36

Kilka dni temu fanami serialu dokumentalnego „Chłopaki do wzięcia” wstrząsnęła wiadomość o śmierci bohatera o pseudonimie „Napoleon”. Twórcy programu poinformowali, że powstanie specjalny odcinek poświęcony zmarłemu.

Roman Paszkowski Napoleon śmierć fot. screen YouTube

Śmierć Romana Paszkowskiego z „Chłopaków do wzięcia” była ogromnym zaskoczeniem dla wszystkich widzów programu. Bohater zwany „Napoleonem” miał zaledwie 31 lat i prawdopodobnie zmarł na zawał. Choć wieść o tym pojawiła się w mediach kilka dni temu, Paszkowski zmarł jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Jego śmierć oficjalnie potwierdziła Anna Zwolińska, szefowa PR kanałów tematycznych Polsatu.

Teraz realizatorzy serialu poinformowali, że chcą poświęcić „Napoleonowi” jeden z odcinków. W rozmowie z magazynem „Party” reżyser „Chłopaków” Jerzy Morawski wyjaśnił, że nie ma materiałów w udziałem „Napoleona”, które dotąd nie były emitowane, jednak producenci zamierzają przygotować odcinek specjalny, w którym przypomną bohatera.

„Już raczej nie ma materiałów z Romkiem, których by nie było w emisji. Ale chcemy jeden z pierwszych odcinków po przerwie poświęcić jemu. Zrobić wspomnienie o nim. Nas wszystkich urzekała w Napoleonie bezgraniczna szczerość. Miał w sobie ludową mądrość i marzenia. Do niego się jechało i wiedziało się, że ma coś ważnego do powiedzenia.” - wspomina Morawski.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odcinek poświęcony Paszkowskiemu zostanie wyemitowany.

Program „Chłopaki do wzięcia” realizowany jest od 2012 roku i do tej pory doczekał się 12 sezonów. Bohaterami są samotni mężczyźni z małych miasteczek i wsi poszukujący miłości.

RadioZET.pl/SA

Oceń