Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Ciąża z nieznajomym”. Nowy program w duńskiej telewizji

30.10.2017 11:51

Tego jeszcze nie było! W duńskiej telewizji kobiety będą zachodzić w ciąże z nieznajomymi. 

„Ciąża z nieznajomym”. Nowy program w duńskiej telewizji fot. Pexels

Nowe show adresowane będzie do osób, które chcą mieć dziecko, ale wolą zostać singlami i nie szukają miłości ani partnera na stałe. Dobraniem mężczyzny, z którą dana kobieta będzie miała dziecko – podobnie jak w „Ślubie od pierwszego wejrzenia" – zajmą się profesjonalni eksperci. Mężczyźni zostaną poddani testom fizycznym i psychicznym, tak by jak najbardziej pasować do partnerek.

Jak podają Wirtualne Media, rodzice dziecka będą odpowiedzialni za jego opiekę, ale nie będą mieszkać pod jednym dachem. Będą musieli się jednak ze sobą komunikować i wspólnie podejmować decyzje dotyczące przyszłości pociechy.

„Pregnant with a Stranger” jest, jak informują dalej Wirtualne Media, promowany jako odpowiedź na społeczne zapotrzebowanie – w Danii na świat przychodzi bowiem coraz więcej dzieci poczętych dzięki metodzie in vitro, których ojciec jest anonimowym dawcą plemników i pozostaje nieznany.

Nie wiadomo jeszcze, czy program kiedykolwiek trafi do polskiej telewizji. Poprzednie show wyprodukowane przez Snowman Productions można oglądać w telewizji TVN. To „Marriage at First Sight” („Ślub od pierwszego wejrzenia”), w którym nieznani sobie wcześniej uczestnicy biorą ślub, a potem decydują się, czy wieść dalej życie razem, czy się rozwieść.

W Danii program będzie można oglądać na Kanal 4, należącym do Discovery Networks.
RadioZET.pl/SI

Oceń