Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Co słychać u Brooke Forrester?

22.05.2017 14:48

W 2014 roku oglądaliśmy ostatnie odcinki kultowej „Mody na sukces" w TVP1. Choć serial wrócił na Nowa TV, odcinki emitowane są na nim ze sporym opóźnieniem niż w Stanach Zjednoczonych.

Co słychać u Brooke Forrester? fot. Instagram

Co słychać u Katherine Kelly Lang, czyli niezapomnianej Brooke Logan (Forrester)?

Nie wszyscy wiedzą, że Katherine Kelly Lang jest córką aktorki Judith Lang i olimpijczyka w skokach narciarskich Keitha Wegemana (zginął w wypadku samochodowym w 1974 roku).

Katherine Kelly Lang – podobnie jak wiele amerykańskich gwiazd – karierę zaczynała od udziału w reklamach. W latach osiemdziesiątych pojawiła się także w kilku teledyskach.

Przełom przyszedł w 1987 roku, gdy Katherine Kelly Lang dostała rolę Brooke Logan – seksownej chemiczki, pracującej na różnych stanowiskach w domu mody Forrester Creations.

Uczęszczała do szkoły średniej w Beverly Hills. Swoją karierę rozpoczęła reklamując stroje sportowe jako Dziewczyna Kalifornii lat 80., a także występując w teledyskach grupy Beach Boys. Później poszła w ślady matki, zostając aktorką i potem gwiazdą serialu CBS Moda na sukces (The Bold and the Beautiful), gdzie w 1987 roku przyjęła rolę Brooke Logan. Rola ta przyniosła jej w roku 2002 nominację do nagrody Daytime Emmy.

Jaka jest Katherine Kelly Lang prywatnie? Jej pasją jest zdrowy styl życia – jest wegetarianką i uwielbia konie. Choć mogłaby spoczywać na laurach, chętnie bierze udział w innych projektach – w 2017 roku zobaczymy ją m.in. w filmie „Diabolika".

Wielką pasją aktorki są też podróże. Towarzyszy ich w niej jej partner – Dominique Zoida. Para właśnie zwiedziła Europę – byli między innymi we Włoszech i Szwajcarii.

RadioZET.pl/SI

Oceń