Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Czy „Mam talent” zniknie z anteny? TVN podjął decyzję

05.12.2018 13:29

„Mam talent” to jeden z programów, które od początku emisji cieszą się dużą popularnością. Za nami finał 11. edycji show. Co dalej? TVN już podjął decyzję na temat nowych sezonów. Czy zrealizują 12. edycję?

Mam talent fot. Piotr Molecki/East News

W 11. edycji „Mam talent” zwyciężyli Kinga Grześków i Gonzalo Roque z Duo Destiny. Sezon ten był prawdziwym hitem w TVN, a jego kolejne odcinki każdorazowo oglądało blisko 3 miliony widzów. Olbrzymia popularność tego talent show przekonuje, że władze TVN nie mają innego wyjścia, jak zrealizować kolejną serię. Czy tak faktycznie się stanie? Po wielkim finale jak zwykle pojawia się pytanie, czy będzie kolejny sezon „Mam talent”. Tymczasem władze stacji już podjęły decyzję.

„Mam talent” – czy będzie kolejna edycja?

Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, show „Mam talent” doczeka się kontynuacji i wróci na ekrany telewizorów za rok. Jak wynika z komunikatu, w programie znów zobaczymy tych samych jurorów oraz prowadzących. Wrócą zatem Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola jako jury oraz Szymon Hołownia i Macin Prokop jako prowadzący.

– W utrzymaniu świeżości „Mam talent!” pomaga nam to, że pokazujemy ten program tylko raz do roku. Po pierwsze, po kilku miesiącach widzowie mogą już za nim zatęsknić, po drugie, mając kilka miesięcy na przygotowanie produkcji, mamy czas na wyszukanie nowych, ciekawych i utalentowanych ludzi – wyjaśnił w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Fani programu na pewno już zacierają ręce i czekają na nową edycję „Mam talent”.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/SA

Oceń