Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dark. Nowy serial Netfliksa już niedługo!

14.11.2017 11:21
xxx zet

Netflix wypuścił oficjalny zwiastun nowego serialu „Dark”, którego premiera odbędzie się już 1 grudnia. Wszystko wskazuje na to, że już wiemy, co będziemy robić zimowymi wieczorami!

Dark. Nowy serial Netfliksa już niedługo! fot. Netflix

Netflix. Serial „Dark" już 1 grudnia

„Dark” jest pierwszym oryginalnym serialem Netfliksa produkcji niemieckiej. Fabuła koncentruje się wokół dwójki dzieci, która zginęła w niemieckim miasteczku Winden. Sprawa staje się poważniejsza, gdy okazuje się, że niemal identyczna historia wydarzyła się w 1986 roku – nie może być to więc to zwykły przypadek. Tym miasteczkiem rządzą niespotykane nigdzie indziej, dziwne prawa. Czy komuś uda się je poznać i zrozumieć? Kto odkryje prawdę?

„Zniknięcie dwójki dzieci z niemieckiego miasteczka Winden otwiera czeluści, które podważają istnienie czasu, jaki znamy. Ważniejszym od tego, kto porwał dzieci, okazuje się to, kiedy to się stało" – czytamy w oficjalnym komunikacie Netflix.

Nakręcono 10 odcinków – każdy z nich będzie trwał godzinę. Za produkcję odpowiadają Baran bo Odar i Jantje Friese.

Światowa premiera odbyła się w tym roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto. Pierwsi recenzenci twierdzą, że serial utrzymamy jest w podobnym klimacie co „Stranger Things".

Na platformie 1 grudnia pojawi się od razu cały sezon serialu.

RadioZET.pl/SI

Oceń