Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Diagnoza 3. Będzie trzeci sezon serialu!

04.04.2018 13:33

„Diagnoza 3” — trzeci sezon serialu TVN został oficjalnie potwierdzony. Kiedy premiera? Kiedy nowe odcinki? Zdradzamy wszystkie szczegóły na temat kontynuacji produkcji.

Diagnoza fot. Archiwum Radia ZET

Diagnoza 3. Odcinki i premiera

Jak informują Wirtualne Media, po wzroście oglądalności odcinków drugiego sezonu „Diagnozy” stacja TVN podjęła decyzję o kontynuacji formatu. To dobre wiadomości dla wszystkich miłośników perypetii doktor Anny, która na skutek nieszczęsnego wypadku drogowego straciła pamięć.

— „Diagnoza” ewidentnie przypadła do gustu widzom i niezmiennie budzi ogromne emocje. Każdy odcinek serialu przyciąga rzesze fanów. To nie tylko zasługa rewelacyjnej obsady i utalentowanych twórców, ale też dobrze napisanego scenariusza. W kolejnym sezonie znów zaskoczymy naszych widzów. Pojawią się nowe mocne postaci i związane z nimi zawiłe i zaskakujące historie — powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Dorota Kośmicka, producentka serialu.

„Diagnoza 3” powróci na antenę prawdopodobnie jesienią 2018 roku. Wtedy też odbędzie się premiera nowego sezonu programu „Top Model”, który trafi do ramówki w miejscu serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską.

RadioZET.pl/SI

Oceń