Diagnoza: kiedy premiera nowego serialu TVN?

20.04.2017 09:32

„Diagnoza" – nowy serial medyczny TVN – już niedługo! Serwis Wirtualne Media poinformował, że główną rolę w produkcji zagra Maja Ostaszewska. 

Diagnoza: kiedy premiera nowego serialu TVN? fot. ons.pl

Diagnoza: nowy serial TVN. Kiedy premiera?

Fabuła serialu koncentruje się wokół perypetii Anny (w tej roli Maja Ostaszewska), która po wypadku samochodowym w bardzo ciężkim stanie zostaje przyjęta do szpitala na Śląsku. Kobieta traci pamięć i musi nauczyć się żyć na nowo w zupełnie innej rzeczywistości.

Anną opiekują się lekarze – w tych rolach zobaczymy Macieja Zakościelnego i Adama Woronowicza. W odzyskaniu pamięci bohaterce pomoże postać, którą zagra Magdalena Popławska. W obsadzie znaleźli się także: Anna Smołowik, Beata Ścibakówna i Michał Czernecki.

Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, „Diagnoza” będzie medycznym serialem proceduralnym, czyli w każdym odcinku oprócz głównego wątku Anny przedstawiony będzie inny przypadek medyczny.

Serial „Diagnozy” trafi na antenę TVN jesienią tego roku. Na razie widzowie zobaczą trzynaście odcinków. Produkcja będzie emitowana raz w tygodniu, a odcinki mają mieć 40 minut.

RadioZET.pl/SI

Oceń