Dominika Ostałowska znika z „M jak Miłość”. Scenarzyści ją oszukali?

09.07.2018 11:20

Dominika Ostałowska miała po dwóch latach powrócić do obsady „M jak Miłość”. Tymczasem aktorka dowiedziała się po zaledwie kilku dniach zdjęć, że nie może liczyć na powrót do regularnych występów w serialu.

Dominika Ostałowska znika z „M jak Miłość”. Scenarzyści ją oszukali? fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Dominika Ostałowska to aktorka, która towarzyszyła serialowi „M jak Miłość” od początku jego emisji. Serialowa Marta była bardzo długo jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Dwa lata temu zniknęła jednak z ekranu, aby powrócić do produkcji w czerwcu bieżącego roku. Okazuje się jednak, że nie na długo.

Dominika Ostałowska czuje się oszukana

Aktorka została zaproszona na plan zdjęciowy i bardzo cieszyła się, że może powrócić do obsady „M jak Miłość”. Jednak po zaledwie kilku dniach zdjęciowych telefon ucichł i Dominika pozostała bez żadnych wieści, co dalej z jej aktorską kreacją. Według doniesień prasowych, gdy dowiedziała się, że nagranie nowej czołówki serialu odbyło się bez jej udziału, postanowiła zapytać wprost co dalej z serialową Martą. Odpowiedź niestety była dla niej dużym rozczarowaniem.

EN_01323610_0028

„M jak Miłość” stawia na młodych aktorów

Dominika Ostałowska miała usłyszeć, że po namyśle scenarzyści podjęli decyzję o skasowaniu wątku Marty i nie widzą szansy na stałe miejsce aktorki w obsadzie serialu. Powodem ma być skupienie się na postaciach odgrywanych przez młodszych aktorów. Jednak wcześniej zapewniano ją, że wróci do produkcji na stałe. Aktorka dowiedziała się zatem jako ostatnia, że wzięła udział jedynie w zdjęciach uroczystości rodzinnej jednej z postaci z serialu i w ten sposób żegna się z „M jak Miłość”. Z pewnością również fani nie będą zachwyceni takim obrotem spraw.

RadioZET.pl/MF

Oceń