Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dorota Wellman prowadzącą program o seksie. Gdzie i kiedy premiera?

28.06.2018 14:04

Nowy program Doroty Wellman zatytułowany „A momenty były?” dotyczyć będzie... scen seksu w filmach. Premiera już niebawem w TVN Fabuła. Kiedy i o której oglądać talk-show?

Dorota Wellman fot. Archiwum Radia ZET

Dorota Wellman jest jedną z tych dziennikarek i prezenterek, które cieszą się dużą sympatią widzów. Nic dziwnego, że teraz będzie prowadzić nowy program. Show zatytułowane będzie „A momenty były?” i zgodnie z nazwą poświęcone będzie „momentom” w kinie – czyli po prostu scenom seksu w filmach.

W swoim nowym talk-show Wellman rozmawiać będzie na temat życia seksualnego i seksu w popularnych filmach przede wszystkim z terapeutami i specjalistami. Jak poinformował serwis Wirtualne Media, „Dorota Wellman w nowym programie skupi się na scenach miłosnych, łóżkowych i erotycznych w polskiej i światowej kinematografii”. Każdy z odcinków programu poświęcony będzie innym zagadnieniom związanym z życiem seksualnym.

„A momenty były?” – kiedy premiera nowego show Wellman?

Show trafi na antenę już za kilka tygodni. Pierwszy odcinek programu wyemitowany zostanie w piątek, 20 lipca, o godz. 23:20.

Przypomnijmy, że innym programem, choć całkiem odmiennym, to jednak nawiązującym do spraw seksu, jest program Magdy Gessler emitowany w Food Network Polska (Grupa TVN) „Sexy kuchnia”. Restauratorka przyrządza w nim potrawy mające pobudzić zmysły widzów. Niedawno zasłynęła porównaniem blendera do członka.

"Sexy kuchnia" Magdy Gessler: blender jak męskie genitalia

Będziecie oglądać show Doroty Wellman?

RadioZET.pl/SA

Oceń