Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Dramat gwiazdy "M jak miłość". Internauci życzyli jej śmierci

03.06.2019 14:41

Julia Wróblewska na razie nie gra w "M jak miłość", ponieważ jej bohaterka została wysłana do Francji na studia. Jednak również sama aktorka chciała skupić się na nauce - studiach Iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktorka doświadczyła również wielu przykrych sytuacji, związanych z internetowym hejtem.

Julia Wróblewska fot. Tomasz Jastrzębowski/ Reporter/ East News

Julia Wróblewska. Dlaczego nie gra w "M jak miłość"?

Julia Wróblewska odpoczywa od grania w "M jak miłość". Scenarzyści wysłali jej bohaterkę na studia do Francji. Sama zainteresowana również chciała skupić się na edukacji: Iberystyce na Uniwersytecie Warszawskim. 20-letnia Julia Wróblewska chce odpocząć od show-biznesu, ponieważ jakiś czas temu padła ofiarą internetowego hejtu. Młoda gwiazda mimo że gra w filmach od dzieciństwa, nie chce wiązać swojej przyszłość z aktorstwem. Wróblewska jakiś czas temu przeszła załamanie nerwowe.

Julia Wróblewska: Gwiazda "M jak miłość" przeszła trudny czas

"Problemy z emocjami mam od dzieciństwa. Chodzi o to, że bardzo często w sytuacjach stresowych reaguję zupełnie inaczej, niż bym chciała, na przykład podczas pogrzebu mogę mieć atak nerwowego śmiechu. To zostało u mnie zdiagnozowane bardzo wcześniej. Do dzisiaj chodzę na terapię" - powiedziała Julia Wróblewska w rozmowie z magazynem "Party".

Aktorka doświadczyła internetowego hejtu. Internauci wyzwali ją od najgorszych, a nawet życzyli śmierci.

"Dostałam mnóstwo wiadomości, których autorzy pisali, że życzą mi, żeby przejechał mnie samochód, wyzywali od "dziw...". Ludzie nie zdają sobie sprawy, że słowem mogą wyrządzić krzywdę" - powiedziała w jednym z wywiadów 20-letnia gwiazdka.

Zagłosuj

Korzystasz z Instagrama?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń