Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Druga szansa” wraca do telewizji. Kiedy premiera?

18.01.2018 13:16

Dobre wieści dla fanów „Drugiej szansy” - 5. sezon produkcji już niebawem zagości na ekranach telewizorów. Kiedy premiera serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej?

Małgorzata Kożuchowska fot. ons.pl

Serial „Druga szansa” opowiada o losach Moniki Boreckiej - producentki filmowej i agentki gwiazd. Kobieta ma wszystko: atrakcyjną pracę, sukcesy zawodowe i wpływowego narzeczonego Jakuba. Niestety jej cudowne życie drastycznie się zmienia podczas powrotu ze spotkania biznesowego, kiedy zostaje zatrzymana przez policję. W piątym sezonie serialu Borecka dostanie nową pracę jako redaktor naczelna magazynu dla kobiet. W tej roli oczywiście Małgorzata Kożuchowska.

„Wiosną w «Drugiej szansie» na widzów czeka emocjonująca historia Moniki Boreckiej, która będzie musiała stawić czoła dramatycznej sytuacji życiowej dotykającej wielu kobiet. Okoliczności, w których się znajdzie będą dotyczyć bardzo ważnego problemu społecznego, który szczególnie w ostatnim czasie jest szeroko podejmowany nie tylko przez media” - powiedziała Adrianna Przetacka, producentka serialu od strony TVN w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl. Jak zapowiada, pojawią się nowe wątki i nowi bohaterowie. W serialu zobaczymy nowe postaci grane przez m.in. Aleksandrę Popławską, Agnieszkę Żulewską, Karolinę Gorczycę, Jacka Poniedziałka czy Marcina Bosaka.

Producenci zapowiadają, że sezon będzie zaskakujący.

Kiedy premiera „Drugiej szansy 5”?

Piąty sezon serialu trafi do wiosennej ramówki TVN, która rusza już w marcu. Jak informują Wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek nowej serii wyemitowany zostanie 5 marca. Kolejne premierowe odcinki oglądać będzie można co poniedziałek o godz. 21.30.

RadioZET/Wirtualnemedia.pl/SA

Oceń