Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wątek #MeToo w polskim serialu!

01.02.2018 21:41

Druga szansa. 5. sezon już niedługo w telewizji. Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że w serialu nie zabraknie nowych wątków. Pojawi się także cała plejada nowych twarzy. Co będzie działo się w zbliżającej się serii? Zdradzamy szczegóły!

Wątek #MeToo w polskim serialu! fot. ons.pl

Druga szansa. 5 sezon

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Newserią zdradziła, że w 5. sezonie „Drugiej szansy” będzie poruszony temat przemocy seksualnej.

— Dość ciekawe jest to, że najpierw zapadła decyzja, żeby sezon piąty poruszał temat całej akcji #MeToo i skandalu, który jest z tym związany, a dopiero potem ten skandal ujrzał światło dzienne, więc kolejność była odwrotna, niż można by się tego spodziewać. Nie poszliśmy na fali czegoś, czym zaczyna żyć świat, tylko najpierw powstał ten temat, a dopiero potem tak się złożyło, że tajemnica poliszynela wyszła na jaw, bo to przecież nie było coś, o czym nikt nie wiedział, raczej wszyscy wiedzieli, ale zamiatali to pod dywan — powiedziała Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z Newserią.

W 5. sezonie serialu „Druga szansa” pojawią się nowi aktorzy, m.in.: Kamila Baar-Kochańska, Karolina Gorczyca, Aleksandra Popławska, Agnieszka Żulewska i Marcin Bosak.

Druga szansa. 5 sezon. Kiedy premiera?

Pierwszy odcinek 5. sezonu serialu „Druga szansa” wyemitowany zostanie 5 marca. Kolejne odcinki oglądać będzie można w każdy poniedziałek o godz. 21.30.

RadioZET.pl/SI

Oceń