Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Edyta Herbuś zagra w znanym serialu i nieźle w nim namiesza

25.10.2017 11:39

Jeszcze we wrześniu pojawiły się informacje o tym, że Edyta Herbuś dołączy do obsady znanego serialu. Mowa o lubianej przez widzów "Pierwszej miłości". Niebawem wyemitowany zostanie pierwszy odcinek z jej udziałem. Kogo zagra?

Edyta Herbuś Pierwsza miłość serial fot. screen Instagram

Kilka tygodni temu Edyta Herbuś pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z aktorami serialu "Pierwsza miłość". Teraz do premiery odcinka z jej udziałem zostało już coraz mniej czasu. Choć aktorka niezbyt wiele może zdradzać na temat swojej bohaterki, w jednej z ostatnich wypowiedzi naszkicowała nieco graną przez siebie postać. Kogo gra Edyta Herbuś w "Pierwszej miłości" i jaka jest jej bohaterka?

- Nie za dużo mogę zdradzać, bo tam jest dużo niespodzianek. To jest dziewczyna z olbrzymim temperamentem. Czy to famme fatale? Nie chcę jej tak jednoznacznie określać. Jest to dziewczyna z różnymi doświadczeniami, z trudnej rodziny rozbitej, która obudowuje się mocną skorupą, która ma chronić jej emocje i uczucia. Przez to też mniej empatycznie patrzy na ludzi, czasem nieświadomie ich rani, czasem świadomie - powiedziała Herbuś w rozmowie z Party.pl.

Jak wiadomo, Edyta Herbuś zagra Sylwię, szefową Jakuba Szafrańskiego, granego przez Mateusza Banasiuka.

- Mateusz bardzo mi się spodobał w tej produkcji, sporo mamy wątków wspólnych, sytuacja nadal się rozwija i kolejne scenariusze są dla mnie niespodzianką - powiedziała gwiazda. Na Instagramie napisała też, że jej bohaterka wie, jak zwrócić na siebie uwagę:

Możemy zatem spodziewać się ciekawych zwrotów akcji. Pierwszy odcinek serialu z udziałem Edyty Herbuś już 8 listopada.

RadioZET.pl/Party/SA

Oceń