Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif: odc. 5. Kenan zgadza się, by Elif pozostała w posiadłości

11.05.2017 11:59

"Elif": odc. 5. serialu w TVP 1 już w piątek 12 maja o godzinie 14.00. Melek nadal jest w szpitalu, tymczasem jej córka nie chce dalej być w ukryciu i postanawia wyjść z pokoju Ayse. Zauważają ją domownicy. Wszyscy są zaskoczeni i oczekują od służącej wyjaśnień. Jak potoczą się losy Elif?

Elif odcinek 5 Streszczenie fot. screen YouTube

"Elif": 5. odcinek serialu. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu.

W poprzednim odcinku tajemnica Ayse wyszła na jaw. Mała Elif postanowiła wyjść z pokoju, w którym chowała ją przyjaciółka matki i trafiła na przyjęcie Tugce. Cała rodzina była zaskoczona tym, że ich służąca ukrywała w ich posiadłości obce dziecko. Jak dalej potoczą się losy dziewczynki?

"Elif": odcinek 5. STRESZCZENIE

W 5. odcinku serialu wyjaśni się, czy Elif zostanie w domu Kenana. Po jej pojawieniu się w domu wszyscy są w szoku. Kenan i jego żona Arzu żądają od Ayse wyjaśnień. Kobieta wyjaśnia mu, skąd wzięła się w ich domu obca dziewczynka. Kenan rozumie sytuację, jednak mała Tugce jest źle nastawiona do nowej koleżanki. Decyzja Kenana o tym, by Elif pozostała w domu, jest bardzo źle odebrana przez Arzu i seniorkę rodu. Niestety, z biegiem czasu relacje się nie poprawiają, bo Tugce robi się zazdrosna. Pracownicy domu bardzo lubią nowego gościa domu, co nie podoba się i Tugce i Arzu.

Tugce jest zazdrosna. Kiedy ciotka daje Elif prezent, który przeznaczony był dla Tugce, ta się wścieka i zabiera upominek. Potem idzie pojeździć na nowym rowerze. Kiedy Elif widzi, jak Tugce przewraca się, od razu próbuje jej pomóc. Ta jednak odpycha ją i krzyczy, by nie dotykała jej roweru. Wtedy Elif idzie na huśtawkę, ale i tam Tugce nie pozwala się jej bawić. Krzyczy: "Powiem mojej mamie, to wyrzuci cię stąd. Uciekaj już!" - mówi i zrzuca koleżankę z huśtawki. Mocno ciągnie dziewczynkę za rękę, a ta upada i traci przytomność...

Tymczasem, Melek ciągle jest w szpitalu i niestety jej stan się nie poprawia.

"Elif": odcinek 5. ZDJĘCIA

90
91
123456
92
132

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi