Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif - odcinek 13. Spisek Veysela doprowadzi go do Elif?

23.05.2017 14:33

13. odcinek nowego serialu tureckiego "Elif" w TVP 1 już w środę 24.05. o godzinie 14.00. Czy ojczym znajdzie dziewczynkę?

Elif 13 streszczenie fot. screen

"Elif" - odcinek 13. Streszczenie nowego epizodu. Co się wydarzy w nowym odcinku? W poprzedniej części Elif znalazła drogę do swojego domu. Dziewczynka bardzo chciała wrócić do swojej matki, jednak nie jest świadoma tego, że ojczym ma wobec niej złe zamiary. Na szczęście małą znajduje Zeynep. Po rozmowie z Ayse odwozi dziewczynkę do domu Kenana.

Jak potoczą się dalsze losy małej bohaterki? Oto streszczenie 13. odcinka "Elif".

"Elif" - odcinek 13. STRESZCZENIE

W 13. odcinku serialu "Elif" późnym wieczorem Zeynep udaje się wymknąć z rezydencji. Kenan przypadkiem spotyka ją na drodze i proponuje, że odwiezie ją do domu. Wskazuje bowiem, że spacerowanie na tej drodze o tak później porze nie jest bezpieczne. Nie ma pojęcia, kim jest dziewczyna, a Zeynep mimo początkowych oporów, w końcu zgadza się wejść do samochodu Kenana. Później opowiada o wszystkim Melek.

Mała Tugce i Arzu znęcają się nad Elif. Dziewczynka przychodzi do Elif i uciska jej skręconą kostkę, a później ciągnie za włosy. Na szczęście w porę zjawia się Ayse i broni bezbronną dziewczynkę.

Zeynep jest wściekła na Selima za to, że zgubił jej notatki. Veysel podstępem przechwytuje telefon Melek i zwabia Aisze do swojego domu. Kiedy kobieta widzi, kto otwiera jej drzwi, jest przerażona. Co zamierza Veysel?

"Elif" - odcinek 13. ZDJĘCIA

1
2
3
4
1

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi