Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif - odcinek 14. Pierwsza konfrontacja Melek z Arzu

24.05.2017 14:24

"Elif" - 14 odcinek w TVP 1 już w czwartek 25.05. o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Czy Arzu będzie próbowała odnaleźć Melek?

Elif 14 streszczenie fot. screen

"Elif" - odcinek 14. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu. W serialu pojawiło się kilka nowych wątków. Jaka przeszłość wiąże Melek z obecną żoną Kenana? Czy kobieta będzie chciała ją odnaleźć?

W poprzednich odcinkach Arzu zobaczyła dawne zdjęcie jej męża z Melek. Była wściekła. Okazało się, że drogi Kenana i Melek nie rozeszły się przypadkiem. Jaki był w tym udział Arzu i kto jest temu winien? W serialu zaczynają pojawiać się coraz istotniejsze informacje. Co wydarzy się w odcinku 14. "Elif"? Streszczenie wydarzeń poniżej.

"Elif" - odcinek 14. STRESZCZENIE

Arzu próbowała pozbyć się Elif, ale dziewczynka była sprytniejsza i nie zdradziła kobiecie, gdzie mieszka. Dzięki temu przy pomocy Zeynep cała wraca pod opiekę Ayse. Niestety, Arzu cały czas chce pozbyć się dziewczynki z domu i raz na zawsze wyrzucić ją i Melek ze swego życia  (i życia Kenana).

W 14. odcinku żona Kenana przeszukuje telefon Ayse. Trafia na numer Veysela. Kiedy dzwoni, odbiera Melek. To pierwsza konfrontacja kobiet, ale Melek nawet nie domyśla się, z kim ma do czynienia.

Veysel grozi Ayse, że zabije Melek i ją, jeśli nie dostanie pieniędzy lub dziewczynki. Kobieta bardzo się martwi, że mąż Melek posunie się do takich czynów. Kiedy wychodzi z domu, po krótkim czasie pojawia się też Melek. Kobietom nie udaje się spotkać.

Aliye i Kenan nie mogą dojść do porozumienia w kwestii majątku. Aliye nie chce, żeby jej syn rozdawał ziemię swojego ojca, przez co między matką i synem powstaje spór.

Selim coraz bardziej zadurza się w Zeynep, ale dziewczyna nie chce go znać. Okazuje się, że chłopak wpadł w oko jej koleżance, która stara się zniechęcić do niego Zeynep.

Tugce coraz bardziej dokucza Elif. Zabiera jej lalkę, którą dostała od mamy i obcina jej włosy. Skarży się matce, że Ayse kazała jej wyjść. Zła pani domu wpada do pokoju służącej i zastaje tam tylko Elif. Uderza ją w twarz w obecności Tugce. Córka kłamie, że nic nie zrobiła Elif.

Wieczorem Arzu informuje Kenana, że Ayse źle się zachowuje wobec ich córki. Uważa, że nie ma znaczenia, co zrobi Tugce, nikt nie ma prawa zwrócić jej uwagi. Kenan jest innego zdania i zaczyna bronić służącej. Arzu przysięga sobie, że skrzywdzi Melek tak bardzo, że wreszcie przestanie przysyłać swoją córkę do ich domu.

"Elif" - odcinek 14. ZDJĘCIA

1
2
2
5
4

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi