Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif - odcinek 16. STRESZCZENIE. Arzu wywozi Elif do lasu

29.05.2017 11:53

"Elif" - 16. odcinek serialu w TVP 1 już w poniedziałek 29.05. o godzinie 14.00. Arzu wywozi Elif do lasu i zamierza zrobić jej krzywdę. Dziewczynka jednak ucieka. Odnajduje ją dzierżawca ziemi Kenana.

Elif 16 streszczenie fot. screen

Arzu, żona Kenana, jest zdolna do wszystkiego. Obecność Elif w domu jest dla niej już tak nieznośna, że postanawia za wszelką cenę pozbyć się dziewczynki. Wie, że Elif jest córką Melek, a Melek byłą żoną Kenana. Kenan jednak nie wie, kim jest Elif, dlatego Arzu zrobi wszystko, by nie poznał prawdy. Postanawia wywieźć małą do lasu i ją tam porzucić.

"Elif" - odcinek 16. STRESZCZENIE

Ayse udaje sie na spotkanie z Veyselem. Ma dla niego pieniądze. Niestety, na jej nieszczęście w drodze natyka się na syna Veysela. Ten zauważa, że kobieta ma w torbie pieniądze i postanawia ją okraść. Zrozpaczona Ayse opowiada Veyselowi, co jej się przytrafiło. Ten jednak jej nie wierzy i grozi, że zrobi krzywdę Melek.

"Nie powinnaś ze mną zadzierać, Ayse. Nie masz co teraz płakać. To, co teraz stanie się z Melek, to twoja wina" - mówi Veysel. Przypadkiem spotkanie Ayse i Veysela widzi Melek. Co teraz pomyśli o przyjaciółce? Straci do niej zaufanie?

W tym czasie Elif i Arzu są w lesie. Kobieta chwyta za duży, oderwany konar drzewa i chce zrobić dziewczynce krzywdę. Ta jednak ucieka.

W domu syn Veysela cieszy się z łupu. Widząc, jakie kosztowności udało mu się ukraść, od razu planuje, że podaruje jej swojej ukochanej. Nagle w domu pojawiają się wierzyciele Veysela.

W pobliżu lasu przejeżdża Yusuf. Widzi auto Kenana, a potem spostrzega Elif. Bierze ją za Tugce i odprowadza do auta. Tam czeka juz Arzu, która udaje, że mężczyzna przyprowadził jej córkę. Czy kłamstwo wyjdzie na jaw? Dziewczynka i Arzu wsiadają do auta Yusufa, a ten odwozi je do domu. Przez cały czas kobieta udaje, że Elif jest jej córką. Po powrocie nakazuje dziewczynce o wszystkim milczeć. Elif jest przerażona.

1
2
2
3

"Elif" - o której i gdzie oglądać?

Serial emitowany jest w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać będzie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń