Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Elif - odcinek 3. STRESZCZENIE. Melek w szpitalu. Elif trafia pod opiekę Ayse

09.05.2017 13:12

3. odcinek nowego serialu tureckiego "Elif" w TVP 1 już w środę 10.05. o godzinie 14.00. Jak potoczy się los Elif, kiedy jej matka trafi do szpitala? Ojczym chce sprzedać dziewczynkę, by spłacić swoje długi. Dziewczynkę ratuje Ayse, przyjaciółka matki. Jednak ojczym ciągle szuka małej. Czy dopnie swego pod nieobecność matki dziecka?

Elif odcinek 3 streszczenie fot. Screen YouTube

"Elif" - odcinek 3. Streszczenie wydarzeń nowego epizodu. Jak główna bohaterka poradzi sobie z okrutnym ojczymem pod nieobecność matki? Co dalej będzie się działo?

W poprzednim odcinku okazało się, że Melek ma zapalenie płuc. Jej mąż potrzebuje pieniędzy, więc wysyła ją chorą do pracy. Kiedy kobieta mdleje, lekarka informuje ją, że powinna jak najszybciej trafić do szpitala. Ta jednak udaje się do apteki po leki. Po powrocie do domu wraz z córką zostaje zamknięta w domu przez Vaysela. Mąż idzie pograć w karty i wygrywa sporą sumkę. Wieczorem wraca do domu z zakupami i chce, by Melek przygotowała dla nich kolację. Kobieta nie chce jednak jeść tego, co mąż kupił za pieniądze z hazardu. Po pewnym czasie przypadkiem podsłuchuje rozmowę mężczyzny. Okazuje się, że ten chce sprzedać dziewczynkę...

"Elif" - odcinek 3. STRESZCZENIE

Ayse, przyjaciółka Melek, w ostatniej chwili zabiera dziewczynkę ze szpitala. Ojczym postanowił właśnie, że porwie Elif. Szuka córki, ale kobieta zabiera ją do posiadłości, w której pracuje. Przed Elif otwiera się całkiem nowy świat.

Tymczasem, Vaysel trafia w ręce osób, którym jest dłużny pieniądze. Musi odnaleźć pasierbicę.

Elif jest pod opieka Ayse. Niestety, tęskni za matką. Nie chce jeść i cały czas jest smutna. Kobieta ukrywa dziewczynkę w swoim pokoju, ale domownicy zauważają, że tajemniczo się zachowuje. Pani domu zaczyna coś podejrzewać, widząc Ayse błądzącą po obejściu. Kobieta szuka dziewczynki, kiedy ta niespodziewanie wymyka się z domu. Czy wyjdzie na jaw, że Ayse ukrywa małą Elif?

Vaysel przychodzi do szpitala i robi Melek awanturę. Z kobietą jest córka mężczyzny, która broni chorej przed napastliwym mężem.

W 3. odcinku serialu poznajemy bliżej bogatą rodzinę, w której domu ukrywa się Elif. Jest tam też inna mała dziewczynka, kapryśna Tugce...

"Elif" - odcinek 3. ZDJĘCIA

1
1
1
Oceń
Tagi