Elif - odcinek 4. STRESZCZENIE. Elif wychodzi z ukrycia. Co na to domownicy?

10.05.2017 12:48

4. odcinek nowego serialu tureckiego "Elif" w TVP 1 już w czwartek 11.05. o godzinie 14.00. Elif jest już pod opieką przyjaciółki matki w rezydencji bogatych państwa Emiroglów, gdzie mieszka też biologiczny ojciec dziewczynki - Kenan Emiroglu. Dziewczynka niespodziewanie wchodzi do domu. Tajemnica Ayse wychodzi na jaw.

Elif odcinek 4 streszczenie fot. screen YouTube

"Elif" - odcinek 4. Streszczenie nowego epizodu. Co się w nim wydarzy?

Dziewczynka jest już pod opieką przyjaciółki matki, jednak ojczym nadal jej szuka. Ludzie, którym musi spłacić długi, grożą mu śmiercią, jeśli nie dostarczy im swojej pasierbicy. Czy Elif będzie bezpieczna w rezydencji Emiroglu? Dziecko, schowane w pokoju Ayse, bardzo się nudzi. Kobieta przygotowuje dla Elif zabawkę z poduszki, ale dziewczynka postanawia wyjść na zewnątrz...

"Elif" - odcinek 4. STRESZCZENIE

Veysel niemal depcze Elif po pietach. Każe jechać taksówkarzowi na miejsce, do którego zwiózł Elif i Ayse. Okazuje się jednak, że taksówkarz wcale nie chce mu pomóc.

W tym czasie Elif wychodzi z pokoju swojej opiekunki i zauważa balony i kolorowe ozdoby, przygotowane dla Tugce. Zwabiona tym do domu niespodziewanie zjawia się na przyjęciu. Domownicy są bardzo zaskoczeni wizytą nowego gościa. Nie wiedzą, kim jest dziewczynka.

Melek nadal jest w szpitalu. Opiekuje się nią córka jej męża.

"Elif" - odcinek 3. ZDJĘCIA

3

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi