Elif - serial, który zastąpi Sekrety ojca. Obsada, odcinki, godziny emisji

08.05.2017 12:26

"Elif" to nowa turecka produkcja, która zastąpi na antenie TVP1 "Sekrety ojca". Odcinek pierwszy serialu już 8 maja o godzinie 14.00. O czym jest "Elif", ile odcinków ma i kogo zobaczymy w obsadzie? Oto najważniejsze informacje.

Elif STRESZCZENIE odcinek 1 fot. Kanal7/YouTube

Odcinek 1. serialu "Elif" w TVP1 wyemitowany zostanie w poniedziałek 8.05. o godzinie 14.00 - dokładnie o tej samej porze, o której prezentowano "Sekrety ojca". Czy po zakończeniu tego serialu wielbiciele tureckich produkcji mogą liczyć na kolejną wciągającą historię? Oto najważniejsze informacje na temat nowej propozycji telewizyjnej Jedynki.

"Elif" - odcinek 27. STRESZCZENIE epizodu z 13.06.

"Elif": OBSADA i streszczenie

Serial "Elif" opowiada historię 6-letniej dziewczynki, tytułowej Elif, która zostaje rozdzielona z ciężko chorą matką - Melek. Kobieta oddaje córeczkę do domu jej biologicznego ojca, by ochronić ją przed ojczymem, który chce ją sprzedać, a za zdobyte pieniądze spłacić swoje hazardowe długi. Melek pracowała dawniej w domu pewnej zamożnej rodziny. Okazuje się, że to właśnie syn właścicieli posiadłości, Kenan, jest biologicznym ojcem jej córki. Jednak on jest już żonaty i ma dziecko - córkę, która jest rozpieszczona i kapryśna. Jak Elif uda się funkcjonować w nowym, całkiem obcym i niezbyt przyjaznym jej środowisku? O tym dokładnie opowiadać będzie serial "Elif".

W obsadzie serialu "Elif" znaleźli się m.in. Isabella Damla Güvenilir jako Elif Simsek, Sellin Sezgin w roli Melek Simsek, Hasan 'There' Balliktaş, grający złego ojczyma Veyselima, Ozanay Alpkan jako Ayse Doğan, (przyjaciółka Melek), a także Altug Seçkiner jako Kenan Emiroğlu i Cemre Mellis Çinar jako jego żona Arzu. Córkę Kenana, Tugce, zagra Zeynep Orgel.

1

Ile odcinków serialu "Elif"?

"Elif" to stosunkowo nowa produkcja, która po raz pierwszy została wyemitowana w tureckiej telewizji latem 2014 roku. Dotychczas powstały trzy serie i łącznie aż 500 epizodów. W oryginale każdy z nich wynosi godzinę, przy czym odcinki polskie trwać będą 35 minut. Pierwsza seria w wersji tureckiej liczy 183 części, zapowiada się zatem długi i wciągający serial, który na długo nie pozwoli się ze sobą rozstać.

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

Będziecie oglądać?

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi