Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Eurowizja 2017: kto z Polski? Kasia Moś i "Flashlight"

09.05.2017 15:37

Eurowizja 2017: polska reprezentantka Kasia Moś zaśpiewa piosenkę "Flashlight". Jeszcze nie słyszałeś, jak brzmi ten utwór? Posłuchaj i oceń szanse polskiej piosenki na 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie.

Eurowizja 2017 kto z Polski fot. ons.pl

Kto z Polski startuje na Eurowizji 2017? Jak brzmi polska piosenka i jakie ma szanse? Od dłuższego już czasu wiemy, że polską reprezentantką w Kijowie będzie Kasia Moś. Wokalistka zaprezentuje utwór "Flashlight", z którym wygrała preselekcje do konkursu. Wybrana została głosami jury oraz publiczności.

Kilka tygodni temu pytaliśmy Was o to, czy utwór Kasi na 62. Konkurs Piosenki Eurowizji brzmi lepiej, niż ubiegłoroczny, z którym wystąpił Michał Szpak. Choć wyniki sondy są wyrównane, to jednak wskazaliście, że bardziej podoba się Wam piosenka "Flashlight". Jednocześnie w innej sondzie aż 70 procent czytelników RadiaZET.pl wskazało, że Kasi nie uda się wypaść lepiej, niż Michałowi. Miejmy jednak nadzieję, że te przewidywania się nie sprawdzą. Dodajmy, że Moś próbowała dostać się do konkursu już nie pierwszy raz. W preselekcjach startowała trzykrotnie - i za trzecim razem jej się udało. Może więc zgodnie z hasłem, że "do trzech razy sztuka" właśnie teraz uda się jej zawojować publikę?

Polska piosenka na Eurowizję 2017 - "Flashlight"

Tak brzmi utwór, który Kasia Moś zaśpiewa w pierwszym półfinale Eurowizji już 9.05. Jak Wam się podoba?

Przypominamy, że transmisja Eurowizji 2017 dostępna będzie w TV i internecie, a na RadioZET.pl przygotowaliśmy relację na żywo z tego wydarzenia. Sprawdź dokładne informacje poniżej:

Eurowizja 2017 online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Eurowizja 2017: relacja na żywo - PÓŁFINAŁ 09.05. z występem Kasi Moś

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi