Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewa Chodakowska odchodzi z "Dance, dance, dance": "To nie jest mój priorytet"

10.10.2019 15:08

Ewa Chodakowska dała się poznać publiczności przede wszystkim jako trenerka, ale też jurorka tanecznego programu "Dance, dance, dance". Gwiazdy nie zobaczymy jednak w kolejnej odsłonie. Dlaczego?

Ewa Chodakowska fot. Viphoto/East News

Ewa Chodakowska nie wystąpi w "Dance, dance, dance"

Ewa Chodakowska ma za sobą krótką przygodę z telewizyjnym show "Dance, dance, dance". Jak się okazuje, "Trenerka Wszystkich Polek" nie pojawi się w kolejnym sezonie show. W rozmowie z serwisem Plejada.pl Chodakowska wyjaśniła, dlaczego nie pojawi się w kolejnej odsłonie programu.

"W tym sezonie nie będzie mnie na ekranie z racji tego, że mam bardzo dużo rozjazdów, bardzo dużo swoich projektów i muszę jednak potraktować je priorytetowo" -  powiedziała gwiazda w rozmowie z Plejadą.

Ewa Chodakowska: "Dance, dance, dance" nie jest dla niej priorytetem

Jak dodała Chodakowska, choć dobrze wspomina pracę na planie, "Dance, dance, dance" nie jest dla niej priorytetem.

"To była świetna przygoda. Cieszę się, że mogłam być częścią tworzenia tego programu. Nie ukrywam, że kosztowało mnie to mnóstwo emocji, bo się angażowałam. Jest trochę płacz. Produkcja musi to zrozumieć, że to nie jest jednak mój kierunek i mój priorytet. To miała być jednorazowa przygoda, a nie zakorzenienie się na dobre w projekcie, który jest bardzo absorbujący" - podkreśliła Ewa Chodakowska. Przypomnijmy, że drugi sezon "Dance, dance, dance" pojawi się na antenie TVP wiosną 2020 roku.

Zagłosuj

Oglądasz "Dance, dance, dance"?

RadioZEt.pl/Plejada.pl/SW

Oceń