Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Familiada: świetna pointa uczestnika zaskoczyła Strasburgera

22.05.2018 11:42

W jednym z niedawnych odcinków „Familiady” udział brała drużyna „Ludzie Sukcesu”. Uwagę widzów zwrócił jeden z uczestników grających w finale programu.

Familiada: świetna pointa uczestnika zaskoczyła Strasburgera fot. TVP 2/screen

Familiada: żart uczestnika

Gadatliwy uczestnik finału, Kuba, zdawał się kompletnie nie okazywać oznak stresu, jaki zazwyczaj udziela się graczom finałowym. Kiedy, zapytany o śpiewającego ptaka, zaproponował sikorkę, sam po chwili parsknął śmiechem. Choć przy podliczaniu punktów wszystko wyglądało kolorowo, bo uczestnicy wybierali wysoko punktowane odpowiedzi, to jednak pod koniec — właśnie przy sikorce — zaczęło się robić gorąco. Okazało się, że tej samej odpowiedzi udzieliły 3 osoby.

— Jest jeszcze trzech tak głupich jak ja! — śmiał się Kuba. — Mam gdzieś rodzinę rozsianą po świecie — komentował, ale do wygranej nadal brakowało kilku punktów. Na szczęście drużynę „Ludzi Sukcesu” uratowała ostatnia odpowiedź i tym razem udało im się wygrać.

Familiada: kiedy premiery, kiedy powtórki?

„Familiadę” można oglądać w TVP2 od 1994 roku. Program od początku prowadzi Karol Strasburger, jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów.

>>? ROZWIĄŻ QUIZ Z SUCHARAMI KAROLA:

Warto przypomnieć, że teleturniej „Familiada” od 26 lutego emitowany jest nie tylko w soboty i niedziele, lecz także od poniedziałku do piątku. Nowe odcinki można oglądać jednak jedynie w weekendy, w pierwsze pięć dni tygodnia emitowane są powtórki.

RadioZET.pl/SA

Oceń