Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Familiada. Kiedy nowe odcinki?

21.02.2018 14:59

„Familiada” — kiedy nowe odcinki gry prowadzonej przez Karola Strasburgera? Od 26 lutego teleturniej „Familiada” będzie można oglądać siedem razy w tygodniu. Jednak ta wiadomość niekoniecznie ucieszy fanów teleturnieju, zwłaszcza tych najwierniejszych. Dlaczego?

Karol Strasburger w grze Familiada fot. Eastnews

Familiada. Gra w 2018 roku

Od 26 lutego program „Familiada” będzie emitowany w TVP2 siedem razy w tygodniu. Tradycyjnie będzie można oglądać go od godziny 14:00. Brzmi pięknie? Dla fanów teleturnieju prowadzonego przez Karola Strasburgera na pewno. Okazuje się jednak, że premierowe odcinki będą pokazywane jedynie w weekendy, natomiast w dni powszednie (czyli od poniedziałku do piątku) widzowie będą mogli obejrzeć...powtórki.

Familiada. Nowe odcinki

W przyszłości Telewizja Polska jednak rozważa zwiększenie liczby premierowych wydań „Familiady”. — Zobaczymy, jak powtórki tego teleturnieju w dni powszednie będą dawały sobie radę i w przyszłości może pomyślimy o zwiększeniu liczby premier w ciągu tygodnia. To jest kwestia finansowa. Musimy zobaczyć, czy na to nas stać — powiedziała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami osoba związana z TVP2.

Familiada. Gra i Karol Strasburger

Warto przypomnieć, że pierwszy odcinek „Familiady” został wyemitowany 17 września 1994 roku. — Pierwszy odcinek „Familiady” nagrywaliśmy kilkanaście godzin — uchylił rąbka tajemnicy producent Ryszard Krajewski w rozmowie z Interią. I dodał: — Wcześniej przez tydzień przygotowywaliśmy uczestników. Nikt nie znał regulaminu i trzeba było ich wszystkiego nauczyć.

Od tego czasu każdy odcinek gry „Familiada” gromadzi przed telewizorami blisko 2 miliony widzów, a Karol Strasburger nieprzerwanie nazywany jest „królem polskiego teleturnieju”.

RadioZET.pl/SI

Oceń