Film „Kobiety mafii” doczeka się wersji serialowej

26.03.2018 16:30

Film „Kobiety mafii” Patryka Vegi, podobnie jak niedawny „Botoks”, doczeka się wersji serialowej. Odcinki emitowane będą prawdopodobnie na platformie Showmax.

Serial Kobiety mafii fot. Instagram

Od premiery filmu „Kobiety mafii” Patryka Vegi minęło kilka tygodni, a już dowiadujemy się, że produkcja ta doczeka się wersji serialowej. Podobnie jak „Botoks”, którego odcinkową wersję mogliśmy oglądać na platformie Showmax, także i w przypadku „Kobiet mafii” będzie to obraz szerszy niż fabuła ukazana w filmie. Serial będzie rozszerzał wątki poszczególnych bohaterów, ale będą także motywy, które nie pojawiły się w wersji kinowej. Pojawią się także nowi aktorzy — informuje serwis Wirtualne Media.

„Kobiety mafii” online i w TV: kiedy i gdzie oglądać?

Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy serial „Kobiety mafii” zostanie wyemitowany. W przypadku „Botoksu” premiera serialu odbyła się około 4 miesięcy później niż wersja kinowa. Nowy serial Vegi dostępny będzie prawdopodobnie również na platformie Showmax, z którą współpracuje reżyser, a co tydzień pojawiać się będzie nowy odcinek.

Film „Kobiety mafii” opowiada historię byłej policjantki Beli (w tej roli Olga Bołądź), której ABW zleca rozpracowanie mafii narkotykowej. Bohaterka zaczyna wieść podwójne życie i współpracuje z przestępcami.

W filmie występują też: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański oraz Bogusław Linda.

RadioZET.pl/Wirtualne Media/SA

Oceń