Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gessler z córką w Azja Express? Jest komentarz Lary

27.02.2018 12:16

Magda Gessler w „Azja Express” to byłby prawdziwy hit — a do tego jeszcze w duecie z córką. Tego typu plotki coraz częściej pojawiają się w sieci. Lara zabrała głos w tej sprawie.

Magda i Lara Gessler fot. ons.pl

Magda Gessler jest jedną z największych gwiazd TVN. Jej „Kuchenne rewolucje” biją rekordy oglądalności, a restauratorka przyciąga widzów swoją bezpośredniością, ostrym językiem i nietuzinkowym zachowaniem. Jej fani są przekonani, że świetnie poradziłaby sobie w „Azji Express” i dla każdego uczestnika znalazła odpowiednie miejsce. A w duecie z córką Larą po prostu pokazałaby wszystkim, kto tu rządzi. Ponieważ skład programu nie jest jeszcze znany, ewentualny udział pań nie jest ostatecznie wykluczony.

Rozlicz PIT i pomóż dzieciom z Fundacji Radia ZET. Ściągnij darmowy program

Jak widać, Lara miała już dość krążących plotek i stwierdziła, że trzeba wreszcie sprawę wyjaśnić. W rozmowie z „Plejadą” zdradziła, że to po prostu nie jest możliwe. Przyznała, że nie widzi żadnego problemu z podróżowaniu z mamą, jednak warunki, w jakich przyszłoby im odbyć podróż w „Azji Express”, z całą pewnością nie odpowiadałyby Magdzie Gessler. Lara wyjaśniła, że choć jej mama ma bardzo wiele energii, to jednak jest w takim wieku, że po prostu ceni sobie pewien komfort.

„Mimo całej miłości do mojej mamy i podróży z nią, to wydaje mi się, że ten jeden dolar mógłby nie wystarczyć [...] mama jest już panią nie najmłodszą, mimo że super witalną i wydaje mi się, że potrzebuję pewnego komfortu jak wszystkie, starsze osoby” — powiedziała córka Gessler.

I wszystko jasne.

RadioZET.pl/Plejada/SA

Oceń