Gessler zaatakowana podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji”? Oświadczenie policji

01.06.2018 10:21

Magda Gessler została zaatakowana przez dwóch mężczyzn podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji” – takie informacje pojawiły się w mediach. Policja wydała oświadczenie w sprawie.

Magda Gessler fot. PRZEMEK SWIDERSKI/EAST NEWS

Magda Gessler napadnięta w Łodzi

W środę, 30 maja „Express Ilustrowany” poinformował o tym, że Magda Gessler została napadnięta podczas kręcenia nowego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Do przykrego incydentu dojść miało pod drzwiami łódzkiej restauracji Włoszczyzna, w której restauratorka przeprowadzała metamorfozę.

Nagrywanie odcinka zakłócać mieli okoliczni bumelanci, a kiedy dźwiękowcy wyszli, by zaapelować o ciszę, jeden z awanturników rzucił butelką. Dojść miało do przepychanek. Jak wynikało z doniesień, podczas kręcenia zdjęć przed lokalem dwóch pijanych mężczyzn podbiegło do Magdy Gessler, do akcji musiał wkroczyć ochroniarz, a na miejsce wezwano policję.

– Agresorzy przeszkadzali osobom realizującym program, wchodzili w kadr kamery i używali wulgaryzmów – mówiła Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Jak donosi serwis Plotek, policja w komentarzu zdementowała napaść na Magdę Gessler. Prawdziwym powodem interwencji przy ul. Piotrowskiej 16 było zakłócanie ciszy i spokoju przez osoby zgromadzone przed lokalem Włoszczyzna.

RadioZET.pl/plotek.pl/SA

Oceń