Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gessler zaatakowana podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji”? Oświadczenie policji

01.06.2018 10:21

Magda Gessler została zaatakowana przez dwóch mężczyzn podczas kręcenia „Kuchennych rewolucji” – takie informacje pojawiły się w mediach. Policja wydała oświadczenie w sprawie.

Magda Gessler fot. PRZEMEK SWIDERSKI/EAST NEWS

Magda Gessler napadnięta w Łodzi

W środę, 30 maja „Express Ilustrowany” poinformował o tym, że Magda Gessler została napadnięta podczas kręcenia nowego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Do przykrego incydentu dojść miało pod drzwiami łódzkiej restauracji Włoszczyzna, w której restauratorka przeprowadzała metamorfozę.

Nagrywanie odcinka zakłócać mieli okoliczni bumelanci, a kiedy dźwiękowcy wyszli, by zaapelować o ciszę, jeden z awanturników rzucił butelką. Dojść miało do przepychanek. Jak wynikało z doniesień, podczas kręcenia zdjęć przed lokalem dwóch pijanych mężczyzn podbiegło do Magdy Gessler, do akcji musiał wkroczyć ochroniarz, a na miejsce wezwano policję.

– Agresorzy przeszkadzali osobom realizującym program, wchodzili w kadr kamery i używali wulgaryzmów – mówiła Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Jak donosi serwis Plotek, policja w komentarzu zdementowała napaść na Magdę Gessler. Prawdziwym powodem interwencji przy ul. Piotrowskiej 16 było zakłócanie ciszy i spokoju przez osoby zgromadzone przed lokalem Włoszczyzna.

RadioZET.pl/plotek.pl/SA

Oceń