Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gotowi do gotowania. Start!: Nowe kulinarne show TVP. Znamy prowadzącą i datę premiery

20.08.2019 13:21

W jesiennej ramówce TVP widzowie będą mogli zobaczyć nowe kulinarne show. „Gotowi do gotowania. Start!” będzie formatem odmiennym od programów znanych z konkurencyjnych stacji. Znamy już datę premiery pierwszego odcinka i wiemy, kto poprowadzi program.

Gotowi do gotowania. Start!: Nowe kulinarne show TVP. Znamy prowadzącą i datę premiery fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

Telewizja Polska, podobnie jak niemal każda inna stacja telewizyjna, w jesiennej ramówce stara się zapewnić widzom jak najwięcej atrakcji. Na ekranach ponownie zobaczymy między innymi nowe odcinki „M jak Miłość”, serialu niezmiennie uwielbianego przez widzów. Jednak stacja zdecydowała się również zaskoczyć zupełnie nowym formatem. Już od 9 września od poniedziałku do piątku o godzinie 18.30 na TVP2 emitowany będzie program „Gotowi do gotowania.Start!” oparty na popularnym międzynarodowym formacie.

Gotowi do gotowania. Start! – nowy program kulinarny na TVP2

„Ready Steady Cook” to kulinarny program, który emitowany był w 22 krajach i cieszy się dużą popularnością widzów. Włodarze TVP postanowili pokazać go polskim widzom jako „Gotowi do gotowania.Start!”. Stacja podjęła w tym celu współpracę z firmą Jeronimo Martins Polska, właścicielem sieci sklepów Biedronka. W każdym odcinku wystąpią dwie drużyny, każda złożona z amatora oraz szefa kuchni. Ich zadaniem będzie przygotowanie w ciągu 20 minut posiłku z produktów o łącznej cenie nieprzekraczającej 25zł. 

Netflix i TVP nawiązują współpracę? W planach pierwszy wspólny serial

Ideą „Gotowi do gotowania.Start!” jest przekazanie widzom wiedzy o tym, jak z powszechnie dostępnych produktów szybko ugotować smaczny i zdrowy posiłek. Zwycięzca odcinka otrzyma voucher do sklepów Biedronka. Jak informuje portal Wirtualne Media, gospodynią show została Marzena Rogalska, dziennikarka znana z „Pytania na śniadanie”, teleturnieju „Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty” i programu „Kocham cię, Polsko!”.

Zagłosuj

Zamierzasz oglądać "Gotowi do gotowania. Start!"?

Marzena Rogalska fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER/EAST NEWS

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/MF

Oceń