Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Grażyna Szapołowska gwiazdą TVP. Zagra w znanym serialu

03.09.2019 14:39

Grażyna Szapołowska to bez wątpienia jedna z największych gwiazd polskiego kina. Według medialnych doniesień uwielbianą przez widzów aktorkę już niedługo zobaczymy na antenie TVP. Szapołowska ma zagrać w nowych odcinkach „Korony Królów”.

Grażyna Szapołowska gwiazdą TVP. Zagra w znanym serialu fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Korona Królów sezon 3: nowe odcinki po wakacjach

Korona Królów” to telenowela historyczna emitowana na antenie TVP od stycznia 2018. Choć produkcja na początku spotkała się z negatywnymi recenzjami, cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów. Nic dziwnego, że producenci po pierwszej serii postanowili wyprodukować kolejne odsłony serialu. Po wakacjach zobaczymy nowe odcinki „Korony Królów”, w których poznamy dalsze losy polskiej dynastii.

Korona Królów: Grażyna Szapołowska dołącza do obsady serialu

Akcja trzeciego sezonu „Korony królów” toczyć się będzie na przełomie lat 1376 i 1377. Zobaczymy więc Polskę za panowania Władysława Jagiełły (w którego wcieli się Wasyl Wasyłyk) oraz jego żony Jadwigi Andegaweńskiej (w tej roli Dagmara Bryzek). Tło historyczne daje producentom wiele możliwości, w tym okazję do wprowadzenia wielu nowych postaci.

Scenarzyści skorzystali z niej i umieścili w historii Władysława Opolczyka i jego żonę Eufemię. To właśnie w jej postać według informacji „Super Expressu” wcieli się Grażyna Szapołowska. Ich wątek zapowiada się bardzo ciekawie, Opolczyk bowiem uznawany jest przez historyków za zdrajcę Polski. Jedno jest pewne, aktorski talent Szapołowskiej z pewnością będzie ozdobą nowych odcinków „Korony królów”.

 ZOBACZ TEŻ: M jak miłość po wakacjach 2019: kiedy oglądać nowe odcinki serialu?

Zagłosuj

Czekasz na nowy sezon "Korony królów"?

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń