Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Hanna Lis z nowym programem. Zmieniła telewizję

30.01.2018 08:56

Hanna Lis nie boi się zawodowych wyzwań. Dziennikarka postanowiła zmienić stację i już niedługo zostanie gospodynią nowego programu. Jak sprawdzi się w tej roli? Przekonamy się już niebawem.

Hanna Lis z nowym programem. Zmieniła telewizję fot. Eastnews

Hanna Lis i on. Nowy program Polsat Cafe

W marcu 2018 roku Polsat Cafe rozpocznie emisję nowego programu „Hanna Lis i on”. Talk-show, jak sama nazwa wskazuje, poprowadzi Hanna Lis, która przeszła do Polsatu z TVN.

Jak informują Wirtualne Media, formuła programu ma być podobna do show prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza. Chodzi o program „Demakijaż”. Jednak Hanna Lis ma przeprowadzać rozmowy z mężczyznami, podczas gdy Ibisz zaprasza do programu wyłącznie kobiety.

To dla Hanny Lis kolejne zawodowe wyzwanie. W 2016 i 2017 roku popularna dziennikarka była gospodynią emitowanego w TVN Style programu „Bez planu”, w którym odwiedzała różne zakątki świata, pokazując widzom restauracje, sklepy, bazary oraz inne atrakcje turystyczne. Program po dwóch sezonach został zdjęty z anteny z powodu wysokich kosztów produkcji. Wcześniej Lis była związana z Telewizją Polską — prowadziła m.in. „Panoramę”.

Premiera programu „Hanna Lis i on” na antenie Polsat Cafe odbędzie się w marcu 2018 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń