Idol. Finał już dzisiaj!

17.05.2017 11:36

To już dziś – 17 maja 2017 – poznamy zwycięzcę pierwszej edycji „Idola" po dwunastu latach przerwy. Emocje sięgną zenitu, uczestnicy dadzą z siebie wszystko, co najlepsze, a jurorzy będą jeszcze bardziej wymagający niż zwykle. Kto wygra program? Start finału „Idola" o 20.00 w Polsacie. Nie możecie tego przegapić!

Idol. Finał już dzisiaj! fot. Idol/Facebook

Idol. Finał: kto wygra?

Przed nami finał „Idola", czyli starcie gigantów. Ćwierć miliona złotych i kontrakt płytowy są w zasięgu trzech uczestników: młodziutkiej maturzystki Karoliny Artymowicz, przystojnego Mariusza Dyby i charyzmatycznego Jakuba Krystyana. Kto zostanie idolem 2017? Wszyscy mają szansę, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Gośćmi specjalnymi podczas finału będą: Ania Dąbrowska i popularny brytyjski duet Hurts.

Przypomnijmy, że w nowej edycji programu w jury zasiedli: Elżbieta Zapendowska, która jako jedyna brała udział w poprzednich edycjach, Ewa Farna (miała okazję oceniać uczestników w programie „X Factor"), Janusz Panasewicz i Wojciech Łuszczykiewicz. Program prowadzi Maciej Rock.

Przypomnijmy, kto oprócz finałowej trójki dostał się do programów na żywo edycji w 2017 roku:

Patrycja Jewsienia

Adam Kalinowski

Maciej Mazur

Adrian Szupke

Angelika Zaworka

Finał „Idola" będzie można oglądać na żywo w telewizji Polsat, potem dostępny będzie także online – za pośrednictwem aplikacji Ipla.

RadioZET.pl/SI

Oceń