Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Iron Majdan”: program Rozenek i Majdana pobił rekord oglądalności!

06.03.2018 13:13

Pierwszy odcinek programu „Iron Majdan” w TVN oglądać mogliśmy w poniedziałek 5 marca. Małgorzata Rozenek pochwaliła się, że show przyciągnęło rekordową widownię.

Iron Majdan Rozenek i Majdan fot. Instagram

Program „Iron Majdan” miał być hitem wiosennej ramówki TVN. Po premierze reakcje widzów są jednak mieszane.

W pierwszym odcinku show Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan udali się do Las Vegas. Na lotnisku dostali kluczyki do auta i adres hotelu, w którym mieli nocować. Potem, będąc na wieczornej przechadzce, niby przypadkiem, zauważyli kręcący się nieopodal samochód z billboardem informującym o pierwszym zadaniu: gwiazdorska para dowiedziała się, że wkrótce zawalczą na gali wrestlingu. Niby byli zaskoczeni, ale wielu fanów miało odmienne zdanie. Pojawiły się komentarze, że program jest bardzo sztuczny i widać, że wszystko jest ustawione. Jednak większość widzów przyznaje, że program im się podobał.

„Super, uśmiałam się i chyba o to w tym chodzi, żeby umilić nam dzień”, „Pierwszy raz wytrzymałam do 23;30, a to Wasza zasługa bo oglądało się super ! na prawdę ubawiłam się po pachy” — piszą internauci.

Mimo różnych opinii show cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i... pobiło rekord oglądalności. Na swoim Instagramie pochwaliła się tym Małgorzata Rozenek. Nie padły żadne liczby, ale na pewno coś jest na rzeczy. I przecież tego trzeba się było spodziewać po najdroższym programie TVN.

„Kochani dziękujemy! Dzięki Wam pobiliśmy wczoraj rekord oglądalności «Iron Majdan»! Bardzo się cieszymy, że byliście z nami. Kochamy, ściskamy i pozdrawiamy. Pysiula i Pączuszek” — napisała.

Pod wpisem internauci nie kryją swojego zadowolenia z programu. Zapowiada się więc, że kolejny odcinek „Iron Majdan” znów przyciągnie przed telewizory dużą widownię.

"Iron Majdan" - kiedy i gdzie oglądać online i w TV?

RadioZET.pl/SA

Oceń