Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Jędrzejczyk dla RadioZET.pl o debiucie aktorskim u Vegi [NASZ WYWIAD]

21.02.2019 12:34

Joanna Jędrzejczyk, trzykrotna mistrzyni świata w boksie tajskim, zadebiutowała w roli aktorki w "Kobietach Mafii 2" Patryka Vegi. W wywiadzie dla RadioZET.pl opowiedziała o pracy na planie i aktorskich ambicjach.

Joanna Jędrzejczyk to niepodważalnie najbardziej utytułowana polska zawodniczka sztuk walki. Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata i dwukrotna mistrzyni Europy w boksie tajskim jest również pierwszą Polką w organizacji MMA UFC. W latach 2015-2017 była mistrzynią w wadze słomkowej. 

Najsłynniejsza polska wojowniczka stanęła przed niełatwym wyzwaniem. Tym razem jednak oglądać będziemy mogli ją nie na ringu, ale na kinowych ekranach. Joasia znalazła się w obsadzie najnowszej produkcji Patryka Vegi "Kobiety Mafii 2", gdzie zagrała koleżankę z celi Anki, w którą wciela się Katarzyna Warnke. Jej aktorski debiut będziemy mogli zobaczyć już 22 lutego. Tymczasem sportsmenka udzieliła wywiadu dla RadioZET.pl. w którym opowiedziała o pracy na planie. 

Joanna Jędrzejczyk o filmowym debiucie w "Kobietach Mafii"

Joanna Jędrzejczyk w rozmowie z Janem Kwietniewskim nie ukrywała swojego zadowolenia z możliwości zagrania u Patryka Vegi. Aktorska kreacja była dla niej dużym wyzwaniem, ale też niezwykłą przygodą. Zawodniczka w superlatywach wypowiedziała się także o pracy z Katarzyną Warnke. 

Rozmawiał Jan Kwietniewski

RadioZET.pl/MF

Oceń