Joanna Kulig pod opieką amerykańskiej agencji. Dołączyła do DiCaprio i Sharon Stone

30.11.2018 11:11

Sukces „Zimnej wojny” pozwolił światu docenić aktorski talent Joanny Kulig. Teraz aktorka trafiła pod opiekę jednej z największych amerykańskich agencji aktorskich, która opiekuje się wieloma gwiazdami Hollywood.

Joanna Kulig pod opieką amerykańskiej agencji. Dołączyła do DiCaprio i Sharon Stone fot. Instagram:@ joannakulig_official

„Zimna wojna” to film, który odniósł spektakularny światowy sukces. Zachwycają się nim nie tylko widzowie, ale również zdecydowana większość krytyków. Produkcja ubiega się o nominację do Oscara i według ekspertów ma duże szanse na zdobycie statuetki. W Stanach Zjednoczonych obraz promuje Joanna Kulig, która wcieliła się w główną bohaterkę. Jej kreacja wzbudziła zachwyt, a Joanna od tej pory jest rozchwytywana przez dziennikarzy. W prasie nieustannie pojawiają się jej sesje zdjęciowe, bierze udział w spotkaniach i pokazach i odpowiada na pytania dziennikarzy. Kulig zagra również w nowym amerykańskim serialu. Aktorka nie zwalnia tempa mimo zaawansowanej ciąży. Na otwarciu festiwalu Amerykańskiego Instytutu Filmowego w Los Angeles zaśpiewała piosenkę z „Zimnej Wojny”.

ZOBACZ: Joanna Kulig śpiewa na otwarciu festiwalu

Zimna wojna fot. Instagram:@joannakulig_official

Joanna Kulig w prestiżowej agencji aktorskiej

Krytycy wieszczą Joannie Kulig światową karierę. Sama aktorka również wydaje się zainteresowana ofertami zza oceanu. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że dołączyła do grona gwiazd. Najlepiej świadczy o tym fakt, że znalazła się pod opieką agencji aktorskiej CAA, uznawanej za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. W rozmowie z portalem Onet informację tę potwierdziła przedstawicielka agencji reprezentującej Joannę w Polsce. CAA zajmuje się wieloma gwiazdami kina, takimi jak Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Sharon Stone czy Meryl Streep. Teraz wśród nich znalazła się także Polka. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że rodzimą gwiazdę będziemy mogli zobaczyć również w kolejnej polskiej produkcji.

ZOBACZ TAKŻE: Czy Joanna Kulig urodzi dziecko w USA?

Kulig fot. Instagram:@joannakulig_official

RadioZET.pl/onet.pl/MF

Oceń