Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joanna Kulig uśmiercona. W serialu Amazona zagrała kilka minut?

13.02.2019 10:46

Joanna Kulig jest prawdziwą gwiazdą Hollywood, komplementowaną przez największe gwiazdy kina. Tymczasem jej rola w amerykańskim serialu pozostawia poczucie niedosytu. Wygląda na to, że grana przez nią postać zniknie już po pierwszym odcinku.

Joanna Kulig uśmiercona. W serialu Amazona zagrała kilka minut? fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Joanna Kulig nie otrzymała niestety nominacji do Oscara dla najlepszej aktorki, nie zmienia to jednak faktu, że w Hollywood jest wielką gwiazdą. Jej talent aktorski docenił niemal cały amerykański świat filmowy. Zachwyciła się nią między innymi Natalie Portman, a Steven Spielberg zaprosił do swojej prywatnej rezydencji. Aktorka regularnie pojawia się na okładkach branżowych magazynów z całego świata i bierze udział w filmowych konwentach.

ZOBACZ: Joanna Kulig na okładce brytyjskiego "Vogue"

Fanów polskiej gwiazdy bardzo ucieszył fakt, że otrzymała rolę w nowej produkcji Amazona „Hanna”. Pojawiły się głosy, że będzie to początek kariery Joanny w amerykańskich produkcjach. Wygląda jednak na to, że występ Kulig okazał się zaledwie epizodem i pozostawił u widzów uczucie niedosytu.

Joanna Kulig uśmiercona w serialu Amazona fot. Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Joanna Kulig uśmiercona w pierwszym odcinku

„Hanna” opowiada historię nastoletniej dziewczyny, którą ojciec jako noworodka wykradł z ośrodka wojskowego CIA i wyszkolił na zawodową zabójczynię. W pierwszym odcinku widzimy reminiscencję, w której zabiera dziecko do matki. To właśnie w tej roli zobaczymy Joannę Kulig. Niestety, jak informuje „Super Express”, widzom nie będzie dane nacieszyć oczu grą polskiej aktorki. W pewnym momencie grana przez nią postać ucieka wraz z noworodkiem samochodem, który w wyniku ostrzału traci sterowność i uderza w drzewo. W wyniku zderzenia postać grana przez Kulig umiera. Warto podkreślić, że dzieje się to w zaledwie dziewiątej minucie filmu.

Dalsza część odcinka przenosi nas 15 lat w przyszłość i wszystko wskazuje na to, że nie zobaczymy więcej matki głównej bohaterki (w tej roli Esme Creed-Miles). Być może pojawi się w scenach sprzed narodzin młodej zabójczyni? Wskazuje na to wypowiedź samej Joanny.

„Hannę” widzowie będą mogli zobaczyć w marcu 2019 roku.

RadioZET.pl/se.pl/MF

Oceń