Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Joaquin Phoenix wybiegł z wywiadu z Anną Wendzikowską? „Było dziwnie od samego początku”

30.09.2019 15:28

Anna Wendzikowska miała okazję przeprowadzić wywiad z gwiazdorem filmu „Joker” Joaquinem Phoenixem. W pewnym momencie aktor gwiazdor przerwał rozmowę i wyszedł. Co się stało? Dziennikarka opowiedziała o kulisach rozmowy z gwiazdorem.

Joaquin Phoenix wybiegł z wywiadu z Anną Wendzikowską? „Było dziwnie od samego początku” fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Joker” to jeden z najgłośniejszych filmów ostatnich miesięcy. Obraz wyreżyserowany przez Todda Philipsa premierę w Polce będzie miał już w najbliższy piątek 4 października. Zagraniczni krytycy zachwycają się dramatyczną historią o komiku, który popada w obłęd i zmienia się w psychopatycznego mordercę, którego znamy z kart komiksów. „Joker” ma już na swoim koncie statuetkę Złotego Lwa dla najlepszego filmu z Festiwalu Filmowego w Wenecji. Głośno mówi się o fantastycznej kreacji Joaquina Phoenixa, który stworzył nową, oryginalną postać tytułowego psychopaty. Okazję do rozmowy z gwiazdorem miała Anna Wendzikowska.

Anna Wendzikowska rozmawiała z Joaquinem Phoenixem. Aktor wyszedł z wywiadu

Anna Wendzikowska to dziennikarka „Dzień Dobry TVN”, która znana jest z wywiadów, które przeprowadza z gwiazdami. Przy okazji zbliżającej się krajowej premiery „Jokera” miała okazję porozmawiać z Joaquinem Phoenixem. Na Instagramie opowiedziała o niecodziennej sytuacji. Gwiazdor miał w pewnym momencie przerwać wywiad i pod pretekstem pilnego telefonu wyjść.

Zdecydowanie nie zdarzyło się to przeze mnie. Było dziwnie od samego początku, jak tylko weszłam. Usiedliśmy, natychmiast wstał, powiedział, że musi zadzwonić, że bardzo przeprasza, że wie, że to jest bardzo niegrzeczne, ale musi zadzwonić.

Na szczęście Phoenix dość szybko wrócił. Zdradził również Wendzikowskiej, że powód przerwania wywiadu był zupełnie inny.

Po 30 sekundach wrócił. W zupełnie innym nastroju, uśmiechnięty. Zaczął mnie przepraszać i mówi, że po prostu już sam nie może dłużej słuchać siebie, jak opowiada o tym filmie i nagle usłyszał jakiś głos w swojej głowie, który powiedział mu, że gada straszne głupoty. Nie mógł tego dłużej znieść i musiał wyjść – relacjonowała dziennikarka.

W sieci pojawiły się głosy, że Anna Wendzikowska zachowała się nieprofesjonalnie, ujawniając kulisy wywiadu z aktorem. A jakie jest wasze zdanie?

 Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z wakacji. Fani: "Photoshop w akcji"

Zagłosuj

Czy uważasz, że Anna Wendzikowska powinna opowiadać o kulisach wywiadu?

RadioZET.pl/MF

Oceń