Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu: „To makabra. Ja naprawdę nie chciałem”

02.10.2019 13:18

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”. W scenie z Mariuszem Bonaszewskim polała się krew. Aktor niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej całe ucho. 

"Zawsze warto" fot. Materiały prasowe

Julia Wieniawa miała wypadek na planie serialu „Zawsze warto”

Julia Wieniawa doznała wypadku na planie serialu „Zawsze warto”.  W scenie z Mariuszem Bonaszewskim doszło do bolesnego incydentu. Aktor niechcący zahaczył o kolczyk Julii Wieniawy i rozerwał jej całe ucho. Jak mówił aktor w rozmowie z Polsat News, niechcący włożył rękę w jej duże kółko w uchu.

Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem – wspominał aktor trudny dzień zdjęciowy. Choć polała się krew, zdjęcia musiały być kontynuowane.

Julia Wieniawa. Kogo gra w serialu „Zawsze warto”?

Julia Wieniawa w nowym serialu Polsatu gra prostytutkę z trudną przeszłością. Ada grana przez Julię Wieniawę to najmłodsza z bohaterek, ma zaledwie 22 lata. Jako nastolatka wzięła ślub, urodziła dziecko i z trudem dobrnęła do matury. Jej mąż szybko zniknął, zostawiając ją z małym dzieckiem i kredytami opiewającymi na setki tysięcy złotych. Na swój sposób kocha synka, który został umieszczony w rodzinie zastępczej. Na skutek życia bez stałych dochodów i z długami męża Ada zostaje call girl i wpada w niebezpieczne towarzystwo. Chce zmienić swoje życie i uciec od przeszłości. W serialu „Zawsze warto” oprócz Julii Wieniawy można również zobaczyć m.in. Weronikę Rosati, Katarzynę Zielińską, Mariusza Bonaszewskiego oraz Bartosza Obuchowicza.

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

RadioZET.pl/SW

Oceń