Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Julia Wieniawa skrytykowana za prowadzenie festiwalu Polsat SuperHit Festiwal. „Słaba z niej prowadząca”

27.05.2019 13:43

Julia Wieniawa w miniony weekend poprowadziła Koncert Radiowy na Polsat SuperHit Festiwal. Zdaniem internautów młoda gwiazdka nie poradziła sobie w roli współprowadzącej.

Julia Wieniawa fot. Tricolors/ East News

Julia Wieniawa nie sprawdziła się w roli prowadzącej?

Julia Wieniawa była jedną z prowadzących Koncert Radiowy na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Julia nie ukrywała, że jest nieco zestresowana. Trudno się dziwić, w końcu to był debiut 20-letniej aktorki w konferansjerce. Niektórzy fani byli jednak wobec niej bezlitośni. Na oficjalnym profilu festiwalu nie szczędzili Julii Wieniawie słów krytyki. Zarzucali jej złą dykcję i słabą prezencję.

Fani bronią Julii Wieniawy

Niektórzy z internautów chwalili jej urodę, ale sposób, w jaki prowadziła koncert, pozostawiał według nich wiele do życzenia. „Piękna, ale jak na razie, niestety, jako prowadząca się nie sprawdza”, „Chyba pomyliła programy, bo miałam wrażenie, że w »Tap Madl« występuje”,  „słaba prezenterka z niej” – pisali fani. Internauci podkreślali też, że kreacje, które miała na sobie gwiazda, choć piękne, dodają Julii Wieniawie co najmniej kilka lat. Na szczęście młodziutka celebrytka mogła liczyć na wsparcie pozostałych fanów. Na jej instagramowym profilu zaroiło się od pozytywnych komentarzy. „Mega mega mega! Świetnie nadajesz się do roli prowadzącej. Miło się oglądało” – napisała jedna z fanek. „Byłaś świetna. Mam nadzieję, że będę oglądać cię w roli prowadzącej częściej” – dodała druga.

Zagłosuj

Lubisz jeździć na muzyczne festiwale?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń