Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kacper Kuszewski wreszcie zdradził, dlaczego odszedł z „M jak miłość”

13.08.2018 13:08
xxx zet

To już dwa miesiące, od kiedy Kacper Kuszewski ogłosił, że odchodzi z „M jak miłość”. Od tamtego czasu pojawiały się spekulacje o przyczynach rozstania z serialem. Wreszcie aktor uznał, że pora zdradzić powody swojej decyzji.

Kacper Kuszewski fot. Instagram

Odejściem Kacpra Kuszewskiego z „M jak miłość” zaskoczeni byli nie tylko fani serialu, ale także scenarzyści i ekipa realizacyjna. Aktor o swojej decyzji poinformował na planie zaledwie kilka dni przed podaniem tego do publicznej wiadomości.

Od razu pojawiły się spekulacje na temat możliwych powodów tego rozstania, a wypowiedź Kuszewskiego, w której skrytykował szokujące praktyki na planie serialu, odbiła się szerokim echem i nie została dobrze odebrana m.in. przez Ilonę Łepkowską. Sam Kuszewski jednak nie chciał wtedy mówić o tym, dlaczego zdecydował się odejść. Wreszcie postanowił to wyjaśnić.

Dlaczego Kacper Kuszewski odszedł z „M jak miłość”?

W rozmowie z magazynem „Plejada” aktor powiedział, że... choć lubił rolę Marka Mostowiaka, to jednak bohater ten już mu się znudził.

– „M jak miłość” przez lata zapewniało mi komfortową sytuację. Większość aktorów żyje od propozycji do propozycji i nigdy nie wie, czy telefon zadzwoni, czy nie. A ja miałem stałą pracę! Z drugiej strony czułem się już znużony, potrzebowałem zmiany i nowych wyzwań. Wielu widzów kojarzy mnie tylko z rolą Marka i zaczęło mnie to uwierać. Wiem, że trudno będzie mi się od tego wizerunku „odkleić”, ale chcę pokazać swoje inne aktorskie kolory i możliwości – powiedział aktor w wypowiedzi.

Chyba się tego spodziewaliśmy. Warto przypomnieć, że podobne decyzje podjęli wcześniej m.in. Małgorzata Kożuchowska, która zrezygnowała z roli Hanki Mostowiak, czy też Piotr Cyrwus, grający Ryszarda Lubicza w serialu „Klan”.

RadioZET.pl/SA

Oceń