Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Kapitan Marvel”: Zobacz drugą zapowiedź hitu Marvela [WIDEO]

05.12.2018 10:51

„Kapitan Marvel” to druga obok „Avengers 4” produkcja Marvela z niecierpliwością wyczekiwana przez fanów. W sieci pojawił się drugi zwiastun zdradzający nieco informacji na temat fabuły. 

„Kapitan Marvel”: Zobacz drugą zapowiedź hitu Marvela [WIDEO] fot. Instagram:@captainmarvelofficial

Filmowe uniwersum Marvela stale się rozwija. Kolejne filmy opisujące komiksowych bohaterów lub całe ich drużyny zazębiają się, tworząc spójną opowieść, którą śledzimy od lat. Ostatnio w uniwersum zaszły drastyczne zmiany, kiedy Thanos zdołał zdobyć wszystkie Kamienie Nieskończoności. Fani z niecierpliwością czekają na czwartą część „Avengers”, by dowiedzieć się, jak potoczy się historia. Dużą rolę w nowej części może odegrać postać Kapitan Marvel. Film opowiadający jej historię został zapowiedziany na marzec 2019 roku, czyli miesiąc przed zapowiadaną premierą „Avengers 4”. W sieci pojawił się drugi już zwiastun przygód Carol Denvers. 

ZOBACZ: Trailer "Avengers 4" lada dzień? Wygadał się jeden z aktorów

Screen z zapowiedzi fot. Instagram:@captainmarvel_official_

Nowy zwiastun „Kapitan Marvel”

Drugi zwiastun produkcji zdradza nieco więcej szczegółów dotyczących genezy samej Kapitan Marvel. Kosmiczna rasa Kree odnalazła ją bez pamięci i przemieniła na swoje podobieństwo. Denvers powraca na ziemię, by dowiedzieć się czegoś o swojej przeszłości i nawiązuje kontakt z Nickiem Fury. Warte odnotowania jest, że odgrywany przez Samuela L. Jacksona bohater nie jest jeszcze szefem organizacji S.H.I.E.L.D. i nie stracił jeszcze oka. Fabuła ma zatem miejsce o wiele wcześniej niż innych produkcji Marvela. 

W zapowiedzi jasno pokazany został antagonista głównej bohaterki. To zmiennokształtna rasa Skrulli, która chce podbić Ziemię. Jak poradzi sobie z nimi Kapitan Marvel, przekonamy się już w marcu.

RadioZET.pl/MF

Oceń