Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Katarzyna Cichopek szczerze o odejściu z „M jak miłość”

16.07.2018 14:53

W ostatnich tygodniach bardzo wiele mówiło się o zawirowaniach na planie „M jak miłość” – odejściach aktorów i różnych kontrowersyjnych praktykach na planie. Pojawiły się pogłoski o tym, że z serialu odejdzie też Katarzyna Cichopek. Aktorka zabrała na ten temat głos.

M jak miłośc Katarzyna Cichopek fot. Instagram

Katarzyna Cichopek jest jedną z głównych gwiazd „M jak miłość”. Gra w serialu od samego początku, czyli już 18 lat, wcielając się w postać sympatycznej Kingi Zduńskiej. Jak zdradziła jakiś czas temu, praca na planie jednego serialu przez tyle lat ma swoje plusy i minusy, bo nie wszystko jej wolno. Nie może na przykład pozwolić sobie na radykalną zmianę fryzury i koloru włosów.

Katarzyna Cichopek o tym, czego zabronili jej producenci "M jak miłość"

Po serii pożegnań z aktorami z „M jak miłość” (m.in. Kacpra Kuszewskiego, Dominiki Kluźniak, Andrzeja Młynarczyka, Piotra Nerlewskiego czy Marcjanny Lelek) spekulowano nawet o odejściu jednego z braci Mroczków. Pojawiły się też plotki, że z takim zamiarem nosi się Katarzyna Cichopek. Gwiazda, która za producentami stanęła murem, kiedy pojawiły się niezbyt przychylne komentarze Kacpra Kuszewskiego, skomentowała te pogłoski. Okazuje się, że nie myśli nawet o odejściu.

Katarzyna Cichopek nie odejdzie z „M jak miłość”!

– Zdecydowanie nie rozważam odejścia z „M jak miłość” – mówi aktorka. – Jak mogłoby mi się znudzić moje zajęcie, jeśli zawsze dzieje się coś innego? Poza tym nie pracuję codziennie. Cenię sobie to bardzo, bo na przykład dziś mogłam kupić prezent dla mojej serialowej córki. A niebawem będę mieć miesiąc wakacji – powiedziała magazynowi „Party”.

Fani mogą odetchnąć z ulgą.

„M jak miłość” po wakacjach wraca już 27 sierpnia 2018. Co ciekawe, jednym z nowych wątków może być... romans Barbary Mostowiak.

RadioZET.pl/SA

Oceń