Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Keanu Reeves wygląda jak bezdomny. Co się stało z gwiazdą „Matrixa”?

05.02.2019 10:06
xxx zet

Fani Keanu Reevesa, gwiazdy między innymi kultowego „Matrixa”, są bardzo zaniepokojeni. Aktor, uchodzący kiedyś za jednego z najprzystojniejszych w Hollywood, wygląda obecnie bardzo źle. Co mogło się stać?

Keanu Reeves wygląda jak bezdomny. Co się stało z gwiazdą „Matrixa”? fot. Instagram:@moto_mate

Keanu Reeves był jednym z najlepiej opłacanych aktorów swojej generacji, który stworzył nie tylko doskonałe kreacje aktorskie, ale sprawdził się również świetnie w roli producenta, a nawet muzyka. Urodzony w Libanie aktor z powodu trudności w adaptacji porzucił szkołę w wieku 17 lat. Karierę aktorską rozpoczynał na deskach teatrów, występował także w reklamach oraz epizodycznie w serialach. Przełomem w jego karierze była rola „Niebezpiecznych związkach”, gdzie partnerował między innymi Glenn Close i Johnnowi Malkovichowi. Kolejnym milowym krokiem był dla aktora występ w „Speed: Niebezpieczna prędkość”, który okazał się hollywoodzkim hitem. Następne były role w „Adwokacie diabła”, kultowym „Matrixie” oraz „Constantine”, które sprawiły, że Reeves został jednym z najpopularniejszych światowych aktorów.

W 2014 roku na ekrany weszła pierwsza część dobrze przyjętej produkcji „John Wick”, trzy lata później kontynuacja, a na rok 2019 zapowiedziano kolejną część, „John Wick 3: Parabellum”.

„Keanu Reeves wygląda bardzo źle”

Najnowsze zdjęcia słynnego aktora wzbudziły w jego fanach niepokój. Aktor kojarzony najczęściej z wizerunkiem amanta w garniturze obecnie nie wygląda najlepiej. Zdaniem części internautów jego wygląd kojarzy się obecnie raczej z bezdomnym. Keanu w tym roku skończy 55 lat. Jednak kariera zawodowa nie szła w parze z sukcesami w życiu osobistym. Gwiazdor był świadkiem wielu tragedii. 

ZOBACZ: Jack Nicholson wygląda źle i nie chce słuchać lekarzy

W 1995 roku u jego starszej siostry zdiagnozowano białaczkę, aktor poświęcił życie zawodowe, by móc się nią opiekować. W 1999 roku jego partnerka Jennifer Syme urodziła martwe dziecko, a 18 miesięcy później zginęła w wypadku samochodowym. Matka 28-latki zeznała, że cierpiała na depresję, a w aucie znaleziono silne leki.

Miejmy nadzieję, że obecny wygląd aktora nie ma związku z problemami osobistymi. Być może w taki sposób przygotowuje się do nowej roli.

Keanu Reeves fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News
Keanu Reeves fot. Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

RadioZET.pl/MF

Oceń